Payetli ve ışıltılı parçaları doğru kombinlemek!

0
705

Öncelikle müjdemi isterim bayanlar, az çok şöyle bir moda dünyasına göz attıysanız eğer eğlenceli bir yazın da bizleri beklediğini farketmişsinizdir! Büyük küçük demeden sempatik, elegan, cool yazın getirdiği seksilik en zengin bahçelerin düzenine taç çıkartacak rengarenk çiçekler ve ve ve Japon kültürüne gönderme yapan sofistik detaylar bizimle olacak. Seçeneğimiz bol moda gibi renkli günleriniz olması dileğimle!

Dilara Kırmıt

Payet ve Pullu Elbiseler Nasıl Giyilir?
Sokak modasının %90’lık kesimine mutlaka rastlamışsınızdır, ama gelin görün ki iyi hoş çok moda belki hep moda kalacak ama nasıl kombinleyeceği hakkında hiçbir fikri olmayanların da üstünde bakalım bu hafta nasıl giyinilir sorumuzda neler var?

Sigaret Pantolon
Zarif ayak bileklerini ortaya çıkaran sigaret pantolon, önümüzdeki günlerde müthiş popüler olacak. Sigaret pantolon, alışılagelmiş krep tarzı kumaşlardan ziyade pul, payet, tül, triko, Chanel ya da sıkıştırılmış son teknoloji kumaşlardan elde edilecek. Yani farklı kumaşlardan tasarlanan sigaret pantolonlar yolda. Işıltılı bir sigaret pantolon edinin ve onu spor ayakkabı ile giyin.

Kalem Etek
Payetli kalem etek, sizi vezir de edebilir rezil de. Bu yüzden siz de komik durumlara düşmemek için payet işli kalem eteğinizi, salaş mı salaş bir tişört ile giyiniz. Ya da gevşek örgülü boğazlı bir kazak ile deneyiniz. İşe gidiyorsanız; spor ayakkabı eşlik etsin size. Gece kullanacaksanız; şık bir topuklu olabilir. Lakin üst giyim parçası yine über sportif; über salaş olmalı.

Converse ile Giy
Siz beni gayet iyi anladınız. Pullu parça, sportif bir etki olmadan giyilmeyecek. Converse ise bu nokta da biçilmiş kaftan.
Siyah Rockn Roll Tişört ile Giy
Eş, erkek arkadaş, kardeş, abi… Mutlaka birinin metal rock tişörtü vardır.

Dilara Kırmıt Trendleri ile beş adımla size ilham olsun ister misiniz?

BOL PANTOLON
Geçen yazdan beri önümüze gelen bol pantolonlar ile rahatlık trendi 2019 İlkbahar/Yaz sezonunda da devam ediyor. Pantolon boylarında biraz daha kısalma görüyoruz. Hatta bazı tasarımcılar pantolon etek formlarına koleksiyonlarında oldukça fazla yer veriyorlar.

ELBİSE ÜZERİ ETEK
Yanlış duymadınız bir zamanlar kısa bir moda geçmişi olan elbise üzerine etek o zamanlar çılgınlık olamaz dediğimizi unutmamış gibi gözüküyor ve bu sezon şansını yeniden deniyor. Kat kat giyinmenin farklı bir şekli olan elbise üzerine etek trendi, çılgın stillerden hoşlanan, sıradışı görünmeyi seven moda tutkunlarının favori trendlerinden olacak.

GÖMLEK ELBİSE 
En sevdiğim stil! Geçen yaz sezonunda sıkça gördüğümüz gömlek elbiselere yeni sezon koleksiyonlarında hala yer veren tasarımcılar var. Şükür tek parça ile şıklığa ulaşabileceğiz, tamamlayıcı unsurlarımızı unutmadan tabii ki! Yaz sıcağı için kullanışlı bir parça olan gömlek elbise ile rahat stiller oluşturabilirsiniz.

70’LER MODASI 
Nostaljik esintilere sahip kıyafetler podyumda yer alırken, neden sokaklara da bu güzelliği taşımayalım? 70’ler demek ihtişam ve parıltı demek elbiseden ayakkabıya, kolyelerden saçlara derken baştan aşağıya ışıltılı olmak demek her detayının ışıldaması gerektiği bir döneme giriyoruz. Işıltısız bir 70’ler stili düşünülemez.

50’lilerin rock havasında ya da günümüzün normcore zamanı!
Biz kadınların en büyük kurtarıcısı kesinlikle denim stilinin olduğunu düşünüyorum. En kararsız anlarımızda ne giyeceğimize karar veremediğimizde; gündüz ya da gece topukluyla ya da spor ayakkabıyla skinny ya da bol kesim pantolonu, eteği, gömleği ya da ceketiyle hayat kurtaran denimler kış sezonunda da olduğu gibi İlkbahar/Yaz sezonunda da bizi yalnız bırakmıyor. 50’lilerin rock havasını 90’lardan bugüne normcore dediğimiz çabasız şıklığa ve rahatlığa bırakan denimler Chloe’de uzun ve kısa etekler halinde yine karşımıza çıkıyor.