Değişim Zamanı

0
10227

2019 İlkbahar Yaz sezonu itibariyle Beymen Çanta’da yeni bir dönem başlıyor. Marka, yeni yorum, yeni modeller ve yepyeni bir stil ile ayrıcalıklı dünyasını ve ürün kalitesini koleksiyonlarına taşıyor.

Değişim kapsamında, yeni tasarım ekibi tarafından tasarlanan Beymen Çanta İlkbahar Yaz 2019 Koleksiyonu, tasarım detayları, geniş renk paleti, kullanım rahatlığı, farklı doku ve stilleriyle günlük hayatınızın her anına eşlik edecek zamansız modellere sahip.

Koleksiyonda deri el çantalarından retro ve çiçek detaylı crossbody’lere, şık clutchlardan fonksiyonel sırt çantalarına kadar geniş bir seçki yer alıyor.

Beymen Çanta İlkbahar/Yaz 2019 Koleksiyonu’na ait tasarımlarla onların renk ve desenlerinden ilhamla özel olarak tasarlanan tamamlayıcı eşarplar…

Dikkatimizi çeken modeller arasında ilk sırada özel bir kabartma tekniğiyle hazırlanan B logolu çantalar var. Tamamen el örgüsü kısa askısıyla el çantası olarak da kullanabileceğiniz kırmızı, mavi, beyaz ve sarı renklere sahip bu tasarımı ayarlanabilir uzun askısı sayesinde ister omuzda, isterseniz çapraz da kullanabilirsiniz. Koleksiyonun bir diğer favori çantası Essential Tote Bag’in üç farklı modeli bulunuyor. Yumuşak ipeksi dokuya sahip özel deriden üretilen Essential Tote Bag, ön cep detayı ile kullanım kolaylığı sunuyor. Siyah, ekru ve taba gibi zamansız renklerin yanı sıra sezonun öne çıkan mavi, yeşil, kum beji, beyaz ve gün batımı kırmızısı tonlarındaki renk seçenekleriyle Beymen Çanta, Beymen’ler ve www.beymen.com adresinde.