İstanbul silüetine nazır lezzet ve eğlencenin yeni adresi; ‘Nite’

0
121

Kaliteli çizgisi ve özel konseptleriyle yeme içme sektöründe farkını ortaya koyan Gen Group yatırımcıları; Alper Karavar ve Gürol Yığar yine özel bir mekanla 2024 yılına merhaba diyor. Gen Group; ‘Mesai Karaköy’, ‘Olden 1772’ ve ‘Olden 1545’ten sonra boğazın tüm ihtişamını gözler önüne seren, füzyon mutfağından lezzetler eşliğinde eğlencenin yeni adresi ‘Nite’ restoranı hayata geçiriyor. Eylem Şimşek

Nite Restoran, İstanbul’un kalbinde yer alan konumuyla arkadaş buluşmaları, özel kutlamalar, yıl dönümleri, özel davetler, iş yemekleri ve eğlenceli dost masalarına ait tüm beklentileri karşılıyor.

Mutfağının genç şef Tufan Başal ve ekibine emanet olduğu Nite; Asya, İtalyan, Fransız ve Türk mutfağından en özel lezzetler ile öne çıkıyor. Menü seçiminde mevsimselliği ön plana alan, ana ürünlerin soslar ve garnitürlerle uyumuna dikkat çeken şefin imza yemekleri arasında, Acılı Avokadolu Tuna Tartar, Miso Soslu Köz Patlıcan, Dana Kroket, Mantar Dolgulu Tavuk But ve Dana Bonfile Lomo Saltado yer alıyor.

The Crowne Plaza’nın en üst katında bulunan Nite, 300 kişilik kapasitesi ile haftanın her günü 18.00 – 01.00 saatleri arasında fine dining olarak hizmet veriyor.