Mezoterapiden gelen ev bakım formülü; Neofound Serum

0
243

Love Cosmedical güzelliğinize yenilik getiriyor. Love Cosmedical, cildinizi daha önce hiç olmadığı kadar pürüzsüzleştirmek, aydınlatmak ve sıkılaştırmak için tasarlanmış yepyeni bir formül olan Neofoud Serum’u sizlerle buluşturuyor. Eylem Şimşek

İçerdiği hyaluronik asit, peptitler, amino asitlerle antioksidanlar sayesinde yaşlanma karşıtı bakım sağlayan ve tüm cilt tiplerine uygun olarak üretilen hafif jel serum kullandığınız ilk andan itibaren harika etkiler bırakarak cildinizi aydınlatıyor. Ayrıca doğal kökenli yağlar ile cildin nemli kalma süresini uzatarak cildinizi makyaja hazırlıyor.

Cilde Etkileri
Serbest radikallerin sebep olduğu hasarları azaltarak, oksidatif bozulmaya karşı savaşır. Antioksidan etkisiyle, erken yaşlanma ve güneşin neden olduğu lekeleri azaltarak cildi korur. Sonuç olarak homojen ve parlak bir cilt tonuna sahip olmanızı sağlar.

‘Gençlik kolajeni’ olarak bilinen Tip 3 Kolajen üretimini artırarak, kolajen sentezinin oluşumunu sağlar. Çizgileri ve kırışıklıkları önler ve oluşabilecek yaşlanma belirtilerine karşı koruma sağlar.

Dokuya sıkılık ve esneklik sağlayan, epidermisin daha derin katmanlarına nüfuz edebilen, düşük molekül ağırlıklı hyaluronik asit ince kırışıklıkları azaltır. Ayrıca Hekzapeptit, mimik çizgilerinin görünümünü azaltır.

İçerdiği yüksek molekül ağırlıklı hyaluronik asit, su molekülleri ile etkileşerek, derinin bariyer özelliğini iyileştirir ve böylece cildin su kaybını azaltır. Bu etki, amino asitlerle birlikte, cildin doğal nemlendirici etkenlerinin korunmasına katkıda bulunur. Doğal yağlar ve skualen ise, cildi nemlendirerek, pürüzsüzleştirir aynı zamanda cilt dokusunu iyileştirir.