Beauty Studio by Watsons Kanyon’da Açıldı

0
393

Güzellik ve kişisel bakımın adresi Watsons, profesyonel güzellik uzmanları tarafından uygulanan kalıcı ojeden maniküre, kaş ve makyaj uygulamalarından saç şekillendirmeye kadar birçok güzellik hizmetini deneyimlemeniz için sizleri Studio by Watsons’ı Kanyon mağazasına davet ediyor. Eylem Şimşek

Beauty Studio by Watsons’ta öne çıkan güzellik hizmetleri arasında, klasik oje sürme, kalıcı oje uygulama el, kalıcı oje uygulama ayak, kalıcı oje çıkarma işlemi, törpü + klasik oje sürme, el bakımı, kaş & yüz uygulamaları, günlük ya da gece makyajı, gelin makyajı, takma kirpik uygulaması, saç şekillendirici stiller ve maske uygulamaları yer alıyor.

İlk olarak Kanyon AVM’de bulunan Watsons mağazasında açılan Beauty Studio by Watsons, İzmir Kıbrıs Şehitleri mağazasından sonra şimdi de Ankara’da güzellik tutkunları ile buluşmaya hazırlanıyor. Siz de Beauty Studio by Watsons hizmetlerinden faydalanmak istediğinizde hizmet almak istediğiniz mağazayı arayarak ya da doğrudan mağazayı ziyaret ederek randevunuzu oluşturabilirsiniz.