Braun, yeni ”Series 7” ile mükemmel bir tıraş deneyimi sunuyor

0
219

Tüketicisinin yaşamını iyileştirmeye odaklı P&G markası Braun, kış aylarına pürüzsüz bir başlangıç yapmanıza yardımcı oluyor.

Braun’un en yeni tıraş makinesi Series 7 zorlu bölgelerde bile pürüzsüz bir tıraş için 360° uyuma sahip tasarımı ile kusursuz tıraş deneyimi sunuyor. Sert sakallarda dahi etkili AutoSense teknolojisi, sakal yoğunluğunuzu okur ve gücünü ayarlayarak her tıraşta daha fazla tüyü yakalar ve keser. Islak ve kuru kulanım özelliği bulunan makinenin yeni ergonomik sapı, basit ve tek yönlü hareketle zahmetsiz bir şekilde tıraş olmanızı sağlıyor.
Uzun ömürlü Li – İyon Pii teknolojisi ise 50 dakikada makineyi şarj ederek 3 haftaya kadar kullanım kolaylığı sunuyor. 5 dakikalık hızlı şarj özelliği de 1 tam tıraşınızı tamamlamanız için yeterli. Bu yeni serinin içerisinde bulunan SmartCare merkezi tek bir düğme dokunuşu ile makinanızı şarj eder, temizler ve yağlar. Konforlu tıraş deneyimi için aradığınız tüm özelliklere sahip yeni seri, kutusunda SmartCare merkezine ek olarak hassas tüy düzeltici başlığı barındırıyor.