Énnush, Sonbahar/Kış 2022-23 Koleksiyonu

0
260

Elegan tasarımların modern ve seksi siluetlere büründüğü Énnush kış sezonunda şıklığından ödün vermeden gündüzden geceye kolayca geçiş sağlayan stil anlayışıyla moda sahnesine çıkıyor; zamansız şıklığı tasarımlarındaki formlar, kumaşlar ve renklerle sunuyor.

Tasarımlarının odak noktasına feminen formu alan Énnush; tarzını, özgüvenini ve bağımsızlığını göstermek isteyen kadınlar için tasarlanmış benzersiz bir koleksiyon ile moda dünyasına giriş yapıyor. Tıpkı güzelliğin, aşkın ve kadınlığın sembolü Venüs’ün fiziksel güzelliği entelektüel ışığa dönüştürmesi gibi, Énnush tasarımları da sofistike kadınların gücünü ve özgüvenini simgelemek için yola çıktı.

Şıklığı ve bağımsız duruşuyla feminenliğini yansıtan, hayata karşı değil hayatla birlikte akan ve çevresindekilere ilham veren Énnush kadını normların dışında güçlü olabilen biri. Énnush, feminenliğini benimseyebilen, kendisini mutlu eden şeyleri giyen ve görünüşünden emin olan bağımsız kadınlar için tasarımlara imza atıyor. Kadınsı hatları vurgulayan modern siluetler ve çarpıcı formlar, kumaş detaylarıyla desteklenirken, günümüz kadınlarına doğuştan gelen dişiliklerini tasarımları ile hatırlatıp, auralarını ve duruşlarını güçlendiriyor.

Botticelli tarafından resmedildiği “Venüs’ün Doğuşu” tablosundan ilham alınarak tasarlanan koleksiyonun kampanya çekimlerinde Hermés Beauty, Dior Couture, David Koma, Net-a-Porter gibi markaların tercih ettiği dünyaca ünlü top model Matea Brakus kamera karşısına geçti.