Yeni Emotion Detox Deodorant Serisi

0
214

Emotion’dan benzersiz bir yenilik daha raflarda yerini aldı. Yeni Emotion Detox Deodorant Serisi, terleme dengesini bozmadan ter kokusunu engelliyor ve toksinlerin atılmasına yardımcı oluyor.

Türkiye’nin önde gelen kişisel bakım ve kişisel temizlik şirketlerinden biri olan Evyap’ın bünyesinde bulunan Emotion, Evyap’ın kapsamlı AR-GE merkezinde yürütülen bilimsel araştırmalar ile tüketici trendleri doğrultusunda yenilikçi ürünler geliştirmeye devam ediyor. Emotion; alüminyum, silikon ve paraben içermeyen formülü ile gözenekleri tıkamıyor ve doğal terleme dengesini etkilemeden ter kokusunu önlüyor.

Ayrıca Emotion, Yeni Detox Serisi’nin iki yeni kokusu Floral ve Fresh’in sunduğu doğal antioksidan etkisi ile toksinlerin atılmasına yardımcı oluyor.

Emotion, 2020 yılında, marka yüzü Burcu Biricik’in yer aldığı ilk reklam filmi olan “Emotion ile Terlemekten Korkma!’’ kampanyasıyla Effie ödülüne layık görülmüştü. Yeni Emotion Detox Deodorant Serisi hakkında konuşan Burcu Biricik, ‘’Özel hayatımda da doğal kaynaklı ürünler kullanmaya özen gösteriyorum; kadın sağlığını dikkate alan, duyarlı bir marka ile çalışmak mutluluk verici” dedi.