Woll Beauty’den, “Anne Sütü Vitamini İçerikli” yüz maskesi

0
619

Şehir hayatının olumsuz etkilerini en aza indirerek dinlenmiş ve sağlıklı bir görünüme kavuşmanın ilk adımı cilt bakımından geçiyor. Son zamanların en trend cilt bakımı ürünlerinden olan yüz maskelerine bir yenisi daha eklendi. Woll Beauty’nin Anne Sütü Vitamini İçerikli Yüz Maskesi ile tek adımda canlı ve güzel bir görünüme kavuşmak şimdi çok kolay!


Renkli ve dikkat çeken ambalajlarıyla Woll Beauty’nin yeniden doğmuş gibi hissettirecek Anne Sütü Vitamini İçerikli Yüz Maskesi, A, E ve C vitamini özellikleriyle cilde müdahale ederek sebum seviyesinin dengelenmesine yardımcı olurken; pürüzsüz ve parlak bir cilt görünümüne sahip olmanızı sağlıyor. Cilde parlaklık vermesinin yanı sıra tıkanan gözenekler üzerinde arındırıcı etkisi ile cilt dokusunda derinlemesine temizlik sağlayarak cildinizin sağlıklı görünmesine yardımcı oluyor.

Woll Beauty ile yeniden doğmuş gibi hissedin!
Anne Sütü Vitamini İçerikli Yüz Maskesi içerisindeki; C vitamini ciltteki lekelerin gözle görülür şekilde azalmasına, E vitamini besleyici ve iyileştirici etkisinin yanı sıra çok güçlü bir antioksidan, A vitamini ise cildin temiz ve ferah kalmasını sağlarken siyah noktalardan arınmasına yardımcı oluyor. Haftada iki veya üç kullanım ile cildinizdeki yenilenmeyi ve canlılığı hissedeceksiniz… Soyulabilir özelliğe sahip olan Anne Sütü Vitamini İçerikli Yüz Maskesi ile cilt bakımınıza eğlence katma vakti!