gülsha ”Güzellik Misti” ile çok yönlü koruma

0
265

Gülün tüm saflığını koruyan gülsha ürünleri, Isparta’nın yüksek rakımlı bahçelerinden 130 senedir el hasadı geleneğiyle tek tek taze olarak toplanmakta olan ve dünyada çok nadir bulunan “Rosa Damascena” güllerinden geleneksel yöntemler kullanılarak üretiliyor. Gücünü esansiyel gül yağının nemlendirici ve antioksidan özelliklerinden alan gülsha’nın en son üyesi olan gülsha Güzellik Misti (gülsha Rose Power Essence) de gülsha markasının diğer ürünleri gibi uzun süren uluslararası Ar-Ge çalışmaları sonucunda, kendine ve cildine değer verenlerle buluşmak için hazır. gülsha Güzellik Misti, cildinizi neme doyurup, cilt parlaklığını geri kazandırırken, mavi ışık ve hava kirliliği kaynaklı yaşlanma etkileriyle savaşmaya yardımcı olan çok yönlü bir ürün olarak ön plana çıkıyor.

Nemlendirirken Çok Yönlü Koruma Sağlayan Mist
Hyalüronik asit ve çok yönlü koruma aktifi ile güçlendirilen gülsha Güzellik Misti, cildi dolgunlaştırıp elastikiyetini artırırken aynı zamanda ince çizgilerin görünümünde azalma sağlayarak cildin pürüzsüz ve ışıl ışıl görünmesine yardımcı olur. Cildi nemlendirip tazeleyerek sonraki bakım aşamalarına ve makyaja hazırlar.

C Vitamini ile Eşit, Yeşil Çaydan Daha da Güçlü Antioksidan
Hava kirliliği ve sürekli ekran kullanımından kaynaklı mavi ışığın negatif etkilerine karşı çoklu koruma sağlayan ödüllü bir aktif içeren gülsha Güzellik Misti, serbest radikallerle savaşarak ciltteki kolajeni korumaya yardımcı olur. İçeriğinde bulunan ayçiçeği filizleri ve Peru tara taninlerinden elde edilen ECOCERT sertifikalı bu aktif, C vitamini ile eşit, yeşil çaydan daha da güçlü antioksidan koruma sağlar.

Gözenek Görünümünde Azalma
İçeriğindeki vitamin, mineral ve esansiyel yağ asitlerince zengin tam gül suyu ise diğer tüm gülsha ürünlerinde olduğu gibi gülsha Güzellik Misti’nde de gözeneklerin görünümünü azaltırken cildinizi yatıştırıp beslemeye yardımcı olur.