Kusursuz Sağlıklı Bir Görünüm

0
487

Işıl ışıl, daha taze ve pürüzsüz bir cilt için en etkili bakımlar kadar kozmetik ürünleri de çok önemli. Bu bağlamda cilt bakımınıza iki temel adım ile başlayabilirsiniz. İlki cildi nazikçe temizlemek, cilt yüzeyindeki ölü derilerden arınmak diğeri ise derinlemesine nemlendiren doğru ürünleri tercih etmek. Kuru ve donuk bir cilt görünümüne sahip olmaktan şikayet ediyorsanız cilt tipinize uygun nemlendiricilerle bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Makyaj konusuna gelecek olursak; doğallığı korurken pürüzsüz ve tonu eşitlenmiş bir görünüm kazanan cilt tipi için önerilerimiz: Su bazlı yüksek kapatma gücüne sahip fondötenler, yapışkan olmayan dudak nemlendiricileri, tek paletle makyaj tamamlamayı mümkün kılan renkli farlar, hacim sağlama garantisi veren maskaralar. Sezon stilinizi tamamlayıcı, çabuk sonuç veren etkili bakım cilt ürünleri ve daha fazlası…

Güzellik Editörü: Eylem ŞİMŞEK
Fotoğraflar: Derya YILMAZ

Göz ve Ten Makyaj Paleti, Yves Rocher. Fondöten, Revlon/Watsons. Cilt Temizleme Jeli, Unice

Duş Jeli ve El Kremi, Yves Rocher. Nilhan Sultan Gül Yaprağı Sabunu, Harrem.

Şampuan ve Saç Kremleri, Dove.

Altın İçeren Maske, Anew. Vitamin E Serinletiji Jel Mist, Tho Body Shop. Çay Ağacı Özlü Akne Karşıtı Vücut Spreyi, Klavuu.

Maskara, Deborah Milano/Watsons. Tendre Jasmin Parfüm ve Canlandıran Besleyici Maske, Yves Rocher. Allık, Lottie London/Watsons.
Dudak Nemlendirici, Yves Rocher. Çay Ağacı Serum, Unice. Diş Macunu Tableti, T-Brush. Vücut Losyonu, Sinoz.