Kiko Milano güzellik evrenini yeni saç bakım serisi ile büyütüyor

0
14

Kiko Milano, dünyaca ünlü İtalyan saç tasarımcısı Rossano Feretti ile güçlerini birleştirerek Kiko Milano Hair Care by Rossano Ferretti serisini yarattı. İtalyan uzmanlığını konuşturan saç bakım serisi yüksek performanslı vegan formülleri ile dikkat çekiyor. Eylem Şimşek

Yaklaşık 100 yıllık aile kuaför geleneğine sahip, saç bakımının maestrosu Rossano Ferretti tarafından tasarlanan formüller adeta kuaför salonundan çıkmış gibi sonuçlar vadediyor. Güzel ve elegan hissettiren saçın, sağlıklı saçla başladığına inanan Ferretti, Kiko Milano ile yaptığı işbirliği sonucunda doğanın cömertliğini en iyi ve doğru şekilde yansıtan bir saç bakım serisi oluşturduklarını belirtti.
Rossano Ferretti işbirliği ile yaratılan Kiko Milano Hair Care serisi, %90’dan fazla doğal kökenli içeriği ile fark yaratırken; hiyalüronik asit kompleksi ve İtalyan ceviz özütü içeren formülü ile saçları besliyor ve koruyor. Klinik olarak test edilmiş koleksiyon; saçların dayanıklılığını ve görünümünü iyileştirirken, elektriklenmeden, saç kırıklarında azalmaya kadar pek çok faydayı da beraberinde getiriyor. Ayrıca, serinin saçların kalınlığı ve dayanıklığı üzerindeki olumlu etkileri ileri derece klinik testler ile kanıtlanmış.