Cildinizi ve saçınızı TheLifeCo’nun değerli yağlarıyla besleyin

0
140

Cilt Bakım Yağı, Bronzlaştırıcı Yağ, Cilt Bakım Kremi, Şampuan, Duş Öncesi Onarıcı Doğal Saç Maskesi, Duş Öncesi Onarıcı Doğal Saç Maskesi, TheLifeCo HairFood Değerli Yağlar Serisi Doğal Saç Bakım Yağı, Saç Bakım Yağı, Onarıcı& Şekillendirici Durulanmayan Doğal Saç Bakım Kreminden oluşan TheLifeCo “SkinFood ve HairFood Değerli Yağlar Serisi”, güzellik dünyasının matematiğini değiştirmek için formüle edildi.

Her biri yüzde yüze varan oranda saf yağlarla formüle edilen kremler, maskeler, vücut yağları ve şampuanlar… Doğallıkları ile öne çıkan TheLifeCo Değerli Yağlar Serisi Cilt ve Saç Bakım ürünlerinin hiçbiri alkol, paraben, silikon, renklendirici içermiyor.

Cildimizdeki ve saçımızdaki yağ bezleri doğal olarak yağ üretir. Bu yağ cildimizi nemlendirir, kurumasını ve çok hızlı yaşlanmasını ve ışığının sönmesini engeller. Ama 30’lu yaşlardan itibaren bu yağları azar azar kaybetmeye başlarız.

Sağlık deyince aklımıza ilk gelen markalardan biri olan TheLifeCo cildimizde ve saçımızda kaybettiğimiz ne varsa tamamlamak ve eski ışıltısına geri döndürmek için geldi. Skinfood ve Hairfood serileri “Değerli yağlarla canlı parlak bir cilt ve saçlar” mottosuyla, nesilden nesile kullanılan en saf içerikler ile günlük bakım ritüelinizi tümden değiştirmeye geldi.