Beta Tea’den kolajen üretimini destekleyen gençlik çayı

0
168

Beta Tea, vücutta yıllar boyu üretimi giderek azalan kolajenin azalmasına “dur” diyor ve Kolajen ve Vitamin Takviyeli Beyaz Çay ile herkesi gençliğe davet ediyor. Eylem Şimşek
Yaş aldıkça kolajen üretiminin azalması ile yaşanan cilt sorunlarına lezzetli ve sağlıklı çözüm Beta Tea’den geliyor. Vitamin takviyesi ile tazelenmiş hissettiren, beyaz çayın ferahlatıcı etkisi ile vücudun dinlenmesini ve rahatlamasını sağlayan Kolajen ve Vitamin Takviyeli Beyaz Çay, keyifli içimi ile de lezzet tutkunlarına hitap ediyor.

Kolajenin cilt elastikiyetini artırma potansiyeli ve beyaz çayın antioksidan özelliğinin birleşmesiyle cildin daha sağlıklı ve genç görünmesine destek oluyor.
Hidrolize kolajen ile zenginleştirilen Beta Tea Kolajen ve Vitamin Takviyeli Beyaz Çay, cildi ve diğer dokuları besleyerek sağlıklı bir görünüm kazanılmasına yardımcı oluyor. İçeriğinde bulunan beyaz çay, kolajen, C vitamini, limon otu, beyaz bamya çiçeği, zencefil, doğal limon aroma verici, hindiba kökü, limon verbana, zerdeçal, stevya ve limon kabuğu ise çay tutkunlarına yepyeni bir lezzet deneyimi yaşatıyor.