Enerji Yükselişi

0
605

Fransız Tutkusu Fauchon Paris, Zorlu Center’in kalbinde yer alan yenilenen mekanında günün her saati lezzet tutkunlarını “Parisian” lezzet serüvenin de ağırlayarak unutulmaz yıl sonu programlarına ortak oluyor.

Uluslararası örnek projeleri ile tanınan RMA Group’un yeni üyesi Fauchon Paris, Zorlu Center’ın kalbindeki yerinde Fransız esintileri içeren menüsü, yenilenen barında farklı notalar içeren kokteylleri ve canlı müzik performansları ile şehirde keyifli bir adres olarak eşsiz deneyimler yaşatıyor.

İkonik Fransız markası Fauchon Paris, yeni yıla özel olarak tasarladığı zengin içeriklere sahip imza paketleri ile lezzet tutkunlarına da seçkin hediye alternatifleri sunuyor. 

”En ufak detaylara kadar sofistike bir şekilde hazırlanmış paketler arasında; Gurme, Tatlı ve Çikolatalar ile Kişiselleştirilmiş Hediye Kutu seçenekleri gibi bir çok mükemmel sürpriz yer alıyor”

Fauchon’un sanata verdiği övgü olarak hazırladığı yeni yıl paketleri ile  Fauchon Paris lezzetlerini sevdiklerinize ve dostlarınıza keyifli bir deneyim olarak sunabilirsiniz.

Fransız yaşam biçiminin sembolü haline gelmiş olan Fauchon Paris; Enis Karavil’in özenle tasarladığı dekorasyonu, zarif atmosferi, göz alıcı Patisserie bölümü, sabahın erken saatlerinde başlayan servisi ve yenilenen menüsünde yer alan “Fauchon Hamburger”, “Limonlu Tavuk”, “Somon ve Avokado Salata” ve “Safranlı Karides Risotto” lezzetleri ile yeni

yıl yemeklerine Fransız dokunuşu katıyor. Şefin özel reçeteleri ve mevsimsel içerikler ile hazırlanan “Somon Fümeli Milföy”, “Fransız Soğan Çorbası”, “Hellim Kruvasan”, “Dana Kaburga” ve “1886 Fauchon Salata” ise yemek tutkunlarını eşiz bir deneyime davet ediyor.

Uluslararası Fransız mutfağının temsilcisi olarak kurulan Fauchon Paris, yemek pişirmenin sanatsal yönü ile ön planda olan Fransız mutfağından özel tatları, yılbaşı paketleri ve yenilenen şık atmosferi ile misafirlerin yeni yılda da değerli anlarına ortak olmaya devam edecek.

Fauchon Paris, İstanbul
Zorlu Center Rezervasyon
(0212) 353 66 60