Misbahçe’nin Nemlendirici & Aydınlatıcı Göz Çevresi Serumu güçlendirilmiş formülüyle yeniden tasarlandı!

0
351

Formüllerini geliştirirken doğanın yalın güzelliğinden ilham alan Misbahçe, kalıplaşmış yargılardan özgürleşmeyi; kusursuzluk gibi gerçekçi olmayan güzellik algılarından sıyrılmayı, özgün olanın hali hazırda nadir ve değerli olduğunu bizlere adeta yeniden hatırlatıyor…

Nemlendirici & Aydınlatıcı Göz Çevresi Serumu, güçlendirilmiş formülüne eklenen Papatya ve Şahin Otu aktifleri ile göz çevresindeki yorgun ve cansız görünümü tersine çevirmeyi hedefliyor! Göz çevresinin tazelenmiş ve aydınlık bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor.

Gotu Kola Özü ile mat göz çevresini aydınlatıcı ve ton eşitleyici bakım yaparken formülüne eklenen Salatalık Özü sayesinde göz çevresine parlaklık sağlıyor, rahatlatıyor ve uykusuzluktan kaynaklanan yorgun ifadenin azalmasına yardımcı oluyor. Tavşanmemesi ve Yabanmersini Özü ile göz çevresine C vitamin ve antioksidan yönünden zengin bir bakım yapıyor. Koyu halkaların görünümünü iyileştirmeye yardımcı oluyor.
İçerdiği düşük molekül ağırlığındaki Hyalüronik Asit sayesinde göz çevresini oksidasif hasara karşı koruyarak kaz ayaklarının ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor. Dolgun ve sağlıklı bir göz çevresi görünümü için bakım sağlıyor. Pancar Kökü Özü ile göz çevresine antioksidan yönünden zengin bir bakım sunuyor, su kaybını önleyerek nemli bir bitiş sağlıyor.
Itır, Gül ve Aloe Vera Hidrosolleri ile göz çevresine doğal bitki sularından gelen tazelik hissi bırakıyor, besliyor ve dinlenmiş bir görünüme destek oluyor.
Nemlendirici & Aydınlatıcı Göz Çevresi Serumu yenilenmiş formülü ile göz çevresini oksidasif hasara karşı korurken koyu halkalar ve mat görünüme karşı aydınlatıcı ve canlandırıcı bakım yapıyor. Yorgun görünümü ve göz altı torbalarını yatıştırmaya yardımcı oluyor. Su bazlı formülü sayesinde hassas göz çevresi dahil her cilt tipine uyum sağlayan bu göz çevresi serumu cildin en derin katmanlarına kadar ulaşarak düzenli kullanımda ince çizgilerin, kırışıklıkların ve kaz ayaklarının görünümünü iyileştiriyor.
Gün içinde sabah akşam yüzük parmağıyla dairesel hareketlerle nazikçe masaj yaparak uygulayacağınız Nemlendirici & Aydınlatıcı Göz Çevresi Serumu’nun ardından bir damla saf Misbahçe Kuşburnu Çekirdeği Yağı uygulayarak göz çevresine nemi hapsederken daha parlak ve sağlıklı bir bitiş sağlayabilirsiniz.