Arzum x Vahaa Akıllı Bahçe ile kolaylaştırılmış bitki yetiştirme deneyimi

0
316

Şehrin merkezinde kendi yiyeceğinizi yetiştirmek istemez miydiniz? Arzum teknoloji ve inovasyonu tasarımla birleştirerek hayatımızı kolaylaştıran alternatifler sunmaya devam ediyor. Markanın lanse ettiği ve Türkiye’de bir ilk olan yeni ürünü ”Arzum x Vahaa Akıllı Bahçe” evinizin her köşesinde topraksız tarım teknolojisiyle taze ve lezzetli yeşillik ve sebze yetiştirme imkanı sağlıyor.

Kolaylaştırılmış bir yetiştirme deneyimi sunmak adına tasarlanan Arzum x Vahaa Akıllı Bahçe, Vahaa mobil uygulaması ile hiçbir tarım bilgisine sahip olmasanız dahi ilk günden üretime başlayabilirsiniz. IOS ve Android işletim sistemleriyle uyumlu Vahaa mobil uygulama entegrasyonuyla tüm bilgileri ve tohumdan hasada tüm süreci kolayca takip edebilirsiniz. İçerisinde aynı anda 6-18 adet bitki yetiştirebilen Arzum x Vahaa Akıllı Bahçe, çimlenme, büyüme ve meyveleme ışık modlarıyla güneş ışığını taklit ederek bitkinizi en sağlıklı şekilde yetiştirirken üzerinde yer alan tuş takımı ve dijital göstergesi ile de kullanım kolaylığı sunuyor.

Arzum x Vahaa Akıllı Bahçe ile hasat edebileceğiniz bitkileriniz için yapmanız gereken; sadece su ve besin eklemek için uygulamanızı takip etmek. Akıllı Bahçe ile evinizde ufacık bir alan ayırarak arzu ettiğinizi yetiştirebilir, Vahaa uygulamasında yer alan tarifler ile yetiştirdiklerinizle birbirinde lezzetli sofralar kurabilirsiniz.

Ne yetiştirmek istersiniz?
Vahaa Ekim Kitleri içerisinde bulunan 6 adet tohum kapsülü ve bitki besinleri Akıllı Bahçe için özel olarak üretildi. Kıvırcık maruldan, Limon otuna, maruldan pazıya, reyhandan fesleğene, naneye kadar zengin çeşitlere sahip tohum kapsülleri Vahaa kitlerinde, karışık olarak kurgulandı. Fesleğen-Reyhan Kiti, Çıtır Marul Kiti, Renkli Pazı Kiti, Nane-Maydanoz Kiti ve Deneyim Kiti ile birçok çeşit kite sahip olmanız mümkün.