Urban Care ile güneşin ışıltısını teninizde hissedin!

0
312

Saç bakım markası URBAN Care’in ilk kez piyasada olacak besleyici vücut bakım serisi ”Monoi & Ylang Ylang” ile yaza yumuşacık bir ten ve ışıltılı bir cilt ile girebilirsiniz.

Monoi & Ylang Ylang vücut bakım serisi egzotik Monoi kokusu, vegan ve parabensiz formülü ile güneş sonrası ferahlatıcı, nemlendirici, besleyici, canlı ve ışıltılı bir cilt sunuyor. Yeni vücut bakım serisinin üyeleri arasında ferahlatıcı duş jeli, rahatlatıcı vücut peelingi, besleyici vücut losyonu, vücut bakım yağı ve ışıltılı vücut bakım yağı yer alıyor.

Monoi Oil & Ylang Ylang Ferahlatıcı & Arındırıcı Duş Jeli
Özel formülü ile cildi nazikçe temizleyip, vücudun nem dengesini sağlamaya yardımcı olur. Ferahlatıcı etkiye sahip olup yoğun köpük ve pH yapısı ile günlük kullanıma uygun.

Monoi Oil & Ylang Ylang Vücut Peelingi
Özel formülü ve yapısındaki kayısı çekirdekleriyle cildi ölü deriden arındırıp, pürüzsüzleşmesine yardımcı oluyor. Cildi temizledikten sonra gözeneklerin sıkılaşmasını destekleyip içeriğindeki Monoi Yağı ile birlikte cildi besleyerek nemlendiriyor.

Monoi Oil & Ylang Ylang Ferahlatıcı Vücut Losyonu
Özel geliştirilmiş su bazlı jel yapısı ile cilt tarafından kolayca emiliyor ve uygulama sonrası ciltte yapışkanlık hissi bırakmıyor. Monoi Yağı ve Hyaluronik Asit içeren özel formülü ile cildi besliyor ve nemlendiriyor. Cildin daha yumuşak ve pürüzsüz görünmesini sağlayarak duş sonrası günlük bakımda zaman kazanmaya yardımcı oluyor. Tüm vücudunuza uygulayabilirsiniz.

Monoi Vücut Bakım Yağı
İçeriğindeki Monoi Yağı ve değerli doğal yağlar ile cildi besliyor ve nemlendirmeye yardımcı oluyor. Ciltte nem koruyucu tabaka oluşturarak yazın kuruyan cildinizi nemlendiriyor, sağlıklı bir görünüme kavuşturuyor.

Monoi Sunset Glow Işıltılı Vücut Yağı
Özel, renkli formülü sayesinde cilde tatlı bronz rengi kazandırırken ışıl ışıl görünüm sunuyor. Cilde pürüzsüz bir görünüm verirken, Monoi yağı etkisiyle ferahlık ve yumuşaklık sağlıyor.