Moda markası, “Better Days” açılışını özel bir davet eşliğinde kutladı.

0
167

Moda dünyasının iki duayeni Ayşe Brav ve Pelin Kaya’nın hayalleriyle doğan, DNA’sında ve hikayesinde pozitif enerji taşıyan ve ışıltısıyla da bunu ortaya koyan Better Days, birbirinden önemli davetlilerin katılımıyla showroom açılışını yaptı.

“Daha İyi Günler” anlamına gelen ve bu umudu da sahip olduğu ışıltıları ve zamansız zarif şıklığı ile ortaya koyan Better Days, uzun zamandır heyecanla beklenen açılış davetini gerçekleştirdi. Markanın kurucuları Ayşe Brav ve Pelin Kaya’nın ev sahipliğinde düzenlenen davete Feryal Gülman, Demet Şener, Aslı Gümüşel, Özge Özpirinçci Yamantürk, Mehtap Elaidi, Begüm Kütük Yaşaroğlu, Suzan Toplusoy, Begüm Kıroğlu, Selda Tahincioğlu, Mert Aslan, Gülnur Güneş Çelik, Evren Kayar, Dila Tarkan Doğruer, Yasemin Öğün, Merve Oflaz, Elif Brav Mısırlı, Nur Bilen Yavuzer, Özgür Masur gibi moda, cemiyet ve iş dünyasının önde gelen isimleri katıldı.

Ayşe Brav ve Pelin Kaya’yı bu özel günlerinde yalnız bırakmayan davetliler, Better Days tasarımlarını yakından incelediler. Toplamda 21 parçadan oluşan ve mini, midi ve maksi elbiselerin yanı sıra etek, bluz ve tulumların yer aldığı koleksiyondaki dore ve lame yansımalar davet boyunca adeta mücevher gibi ışıldadı. Pulların, payetlerin, metalik ipliklerin baş rolde olduğu koleksiyon için kullanılan satenler, payet işlemeli kumaşlar, parlak kadifeler, krep satenler, parlak tüller kadar tüy, mücevher etkisindeki parlak taşlarla tasarlanan el işçiliği detaylar, dökümlü kuşaklar da ilgi gördü.