KIKO Milano’dan ilkbahar güzellik güncellemesi: ”Beauty Essentials”

0
183

Günler uzamaya başladı, bahar yaklaşıyor. İtalya’nın bir numaralı makyaj markası KIKO Milano, sınırlı sayıda üretilen Beauty Essentials Koleksiyonu ile alışılagelmiş güzellik rutinini bir üst boyuta taşıyor. Eylem Şimşek

KIKO Milano, yüksek performanslı, hızlı etki gösteren bileşenlerden oluşan, güçlü ve inovatif formüllere sahip Beauty Essentials Koleksiyonu ile adeta mevsimsel güzellik güncellemesi yapıyor.
Beauty Essentials Koleksiyonu yüksek performanslı ürünlerinin yanı sıra, kişisel bakıma saatler harcamadan, kokuların yarattığı duyusal iyilik, tazelenme hissini de güzellik rutinine ekliyor. Koleksiyondaki multi fonksiyonlu ürünler, akıllı ambalajları sayesinde makyaj çantalarına çok amaçlı, birden fazla kullanım alanı olan becerikli ürünlerin sığmasına olanak sağlıyor. Modüler paletler, kışın yoğun ve derin tonlarından baharın hafif ve parlak tonlarına kadar geniş ve zengin renk alternatiflerini bir araya getiriyor.

“Snackable Beauty”
KIKO Milano yeni koleksiyonu ile makyaj severleri “Snackable Beauty” trendi ile tanıştırıyor; Beauty Essentials Koleksiyonu, hızlı ve etkili bir güzellik görünümü vadeden, çantaya atıp götürülebilecek, hem far, hem allık, hem de ruj gibi çoklu kullanılabilecek süper kahraman ürünlerden oluşmuş “Snackable Beauty” trendinin öncüsü özel bir koleksiyon.