“Stilini Keşfet!”: Puma ve Les Benjamins’den yeni koleksiyon!

0
561

Puma ve Les Benjamins; doğa yürüyüşünden ilham alan ikinci koleksiyonlarını görücüye çıkarıyor. 5 Ekim’den itibaren satışa sunulacak kapsül koleksiyonda, yepyeni tasarımların yanı sıra klasikleşmiş Puma siluetleri de cesur detaylar ve çarpıcı dokunuşlarla yorumlanıyor.

Global spor giyim markası Puma ve Bünyamin Aydın tarafından kurulan, kültürel mirasını çağdaş tasarım ve zengin dokularla birleştirerek lüks sokak giyiminde hızla lider bir güç haline gelen İstanbul merkezli Les Benjamins; iş birlikleri kapsamında ikinci ortak koleksiyonlarını piyasaya sürüyor. Doğa yürüyüşünden ve keşfetmenin cesaretinden esinlenen koleksiyon rahatlık ve tarzı dikkat çekici detaylarla bir araya getiriyor. Yeni koleksiyonda, bilinmeyene doğru sonsuz keşfi kutlamak üzere, Puma’nın spor mirası ve Les Benjamins’in çok yönlü etkileri harmanlanarak ince dokunuşların hakim olduğu tasarımlar sunuluyor. Doğa yürüyüşünden ve keşfetmenin cesaretinden esinlenen koleksiyon rahatlık ve tarzı dikkat çekici detaylarla bir araya getiriyor. Yeni koleksiyonda, bilinmeyene doğru sonsuz keşfi kutlamak üzere, Puma’nın spor mirası ve Les Benjamins’in çok yönlü etkileri harmanlanarak ince dokunuşların hakim olduğu tasarımlar sunuluyor.

Dijital baskılar, sanatkar işi dokunuşlar ve keskin ama konforlu detayları öne çıkaran koleksiyon; tasarım ve sokak tarzı silüetleri sağlam outdoor ve fonksiyonel unsurlar ile bir araya getiriyor. Puma X Les Benjamins koleksiyonu, sert doğadan büyük şehir sokaklarına, keşfetmenin heyecanını sunuyor. İlk koleksiyonda göze çarpan Türk halısı deseninin devamı olarak, bu koleksiyonda da halıdan esinlenen baskılar kullanılıyor. Koleksiyonun öne çıkan sneakerlarından Puma X Les Benjamins Cell Alien, siyah beyaz renklerine ek olarak neon detayları ve canlı mavi Puma logosu ile dikkat çekiyor.

Etkileyici görünüm, doğa yürüyüşünden ilham alan bağcıklar ve kauçuk taban ile tamamlanıyor.

Puma’nın Storm, RS-X Mid ve Thunder DISC gibi klasikleşmiş ayakkabıları da, Puma X Les Benjamins’in eşsiz estetiği ile yeniden yorumlanıyor. Koleksiyon, iş birliği çerçevesinde sunulan benzersiz bir kıyafet ve aksesuar yelpazesini de içeriyor. Puma X Les Benjamins Storm Jacket, su geçirmeyen akıllı kumaşı ile konfor ve rüzgara karşı koruma sağlıyor. Doğa yürüyüşünden esinlenen kauçuk rozetler, çarpıcı detaylar ve halıdan esinlenen baskılar, tasarımlara cesur bir estetik katıyor. Koleksiyon, aynı zamanda kapüşonlu sweatshirtler, tişörtler, eşofman altları, kep ve çok fonksiyonlu çantalar gibi keşfetmenin heyecanından ilham alan tasarım ve aksesuarlarla tamamlanıyor.
Yeni Puma x Les Benjamins koleksiyonu, 5 Ekim itibarıyla tüm dünyada Puma.com ve Puma mağazaları üzerinden satışta olacak.