‘Storks Diamond’ yeni marka yüzü, Nesrin Cavadzade ile yenileniyor

0
473

Türkiye’nin ilk mücevher markası Storks Diamond, Nesrin Cavadzade işbirliğini Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirdiği lansman ile duyurdu. Markanın dinamik ve yenilikçi yüzünü vurgulayan işbirliği, Metin Arolat’ın yönetmenliğinde hazırlanan reklam filmi ile tanıtıldı. ‘Işıltın Sarsın Her Yanı’ mottosuyla ve müzikal tarzıyla dikkat çeken film, Beykoz Kundura Fabrikası’nda gerçekleşen çekimler sonucu tamamlandı. Stil sahibi mücevher tasarımlarının parladığı lansmanda marka, ‘Storks Diamond’ olarak yenilenen logosuyla ilk kez gözler önündeydi. Sanat camiasından isimlerin ve basın mensuplarının katılım gösterdiği lansmanda Cavadzade, mücevherleri ile Storks ışıltısını yansıttı. Eylem Şimşek

Storks Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Güner, markanın dinamizmini yansıtan iletişim çalışmaları kapsamında stili, zarafeti ve duru güzelliği ile dikkat çeken Nesrin Cavadzade ile keyifli bir işbirliğine imza attıklarını belirtti. 2023’e güçlü bir başlangıç yaparak ilk kez bir marka yüzü ile ilerleyeceklerini ifade eden Güner, yenilenen ‘Storks Diamond’ kimliğiyle birlikte daha dinamik bir süreç hedeflediklerini paylaştı. Yıl içerisinde Cavadzade ile bir reklam filmi daha planlayan marka, 2023 boyunca iletişim stratejilerinde birlikte hareket edecek. Lansmana anne ve babasıyla katılım gösteren Cavadzade, beyaz zarif elbisesi ve sade tarzıyla beğeni topladı.

Nesrin Cavadzade, Storks Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Güner

Cavadzade kendine özel üretilen Storks mücevheri ile ışıldadı
Metin Arolat’ın yönetmenlik koltuğunda oturduğu reklam filmi, alanında deneyimli geniş ekibin emeği ile ortaya çıktı. ‘Işıltın Sarsın Her Yanı, Çünkü Sen Pırlantamsın’ mottosunun müzikal tarzda işlendiği reklam filmine özel jingle da hazırlandı. Reklam filminde ikonik Storks yüzüğü ve markiz kesim pırlanta taşlardan oluşan elmas gerdanlık ile boy gösteren Cavadzade, lansmana ise kendine özel tasarlanan mücevherler ile dikkatleri üzerine topladı.

‘Benim için en başından heyecan verici bir yolculuk oldu. Her sahnesinden çok keyif aldım. Taktığım takıları çok çok sevdim. Her zevke hitap eden koleksiyonları ile Storks, mücevher tutkunlarının aradığı bir marka bence. Her kıyafete ışıltı katan çok özel tasarımları ve geniş bir koleksiyonu var. Mücevheri ustalıkla işliyor. Pırlantayı renkli taşlar ile buluşturarak çok şık koleksiyonlar ortaya çıkarıyor. İşbirliğimizin her iki tarafa da şans getirerek aynı şekilde keyifle devam etmesini umuyorum. ‘ şeklinde konuşan Cavadzade, marka ile yıl içerisinde hayata geçireceği bir sonraki reklam filmi için şimdiden heyecan duyduğunu belirtti.