LIERAC, yenilenen marka dünyasını ve Lift Integral Serisini düzenlenen bir davet eşliğinde tanıttı

0
186

Güzelliğe adanan 40 yıllık tecrübe ile güçlü kadınların ışığını yansıtan özel teknikleri ve formülleri ile üstün dermokozmetik anlayışını benimseyen LIERAC yenilenen marka kimliğini keyifli bir davet ile tanıttı. Moda ve cemiyet hayatından isimlerin katıldığı buluşmada LIERAC aynı zamanda eşsiz aktif içerikleri ve uzun çalışmaları sonucu geliştirdiği sarkma yeni vegan Lift Integral serisini sundu.

LIERAC Lift Integral Serisi

LIERAC’in BECA Istanbul’da gerçekleşen keyifli davetine moda ve cemiyet hayatından Burcu Şendir, Benan Terzioğlu, Serap Korkmaz Arslan, Ayşegül Uluç, Lale Suzanna Onuk, İpek Görmüş, Betül Burmalı gibi isimler katıldı.

LIERAC Lift Integral %97’den başlayan doğal içerik oranı ile cilt yaşlanması ile savaşıyor ve cilt yapısını güçlendiriyor. LIERAC Laboratuvarları tarafından geliştirilen ve yenilenen Lift Integral serisi makro-element ve glikoproteinlerin sentezleme mekanizmasının yeniden programlanmasını sağlıyor ve sarkma problemini önlemek için etkili çözüm sunuyor. Sıkılaştırma ve hacim verme aksiyonunu bir arada sunan LIERA Lift Integral sarkma meydana gelen bölgelere sıkılığını yeniden kazandırırken anında dolgun bir görünüm sağlıyor. Seri aynı zamanda fenoksietanol, paraben, silikon ve PEG içermeyen formülü ile güvenli bir seçenek.