Ünlü İtalyan isimlerin tercihi 1972 DESA, özgün tasarımlarıyla moda rüzgarı estiriyor

0
137

1972 DESA, sürdürülebilir moda anlayışıyla kaliteyi zarif tasarımlarla birleştirirken, eşsiz şıklığı ön planda tuttuğu ürün seçenekleriyle İtalyan deri modasının tozunu attırıyor. Müzisyen, oyuncu, sunucu ve influencerların ilk tercih ettiği markalar arasında yer alan 1972 DESA, yalnızca İtalyan ve ünlü isimlerin değil, aynı zamanda modaseverlerin de beğenisini kazanıyor. Eylem Şimşek

Beatrice Vendramin

1972 DESA’yı tercih eden Beatrice Vendramin, Giulia Torelli, Francesca Fagnani, Michela D`Angelo, Mary Leest, Korlan Madi, Elisa Maino gibi ünlü isimler ekranlarda, sosyal hayatta, Paris Moda Haftası gibi popüler etkinliklerde hem moda trendlerine uyum sağlıyor hem de tüm dikkatleri üzerlerine çekecek farklı giyim tarzlarıyla beğeni topluyor.

Deri modasına yön veren ve Türkiye’nin deri mamulleri alanında öne çıkan DESA, İtalya’daki markası 1972 DESA ile İtalyan modasının tercih edilen markaları arasında yer alıyor. Yüksek kaliteli malzeme ve el işçiliğiyle gerçekleştirdiği üretimi şık ve eşsiz tasarımlarla birleştiren 1972 DESA, İtalya’da müzisyen, oyuncu, sunucu ve influencerlar tarafından büyük beğeni toplayarak kreasyonları takip edilen bir marka olmayı başarıyor. Paris Moda Haftası’nda İtalyan influencer Mary Leest 1972 DESA deri eteği ile göz doldururken, Elisa Maino ise tercihini 1972 DESA deri ceketten yana kullandı.