Sir John, Kilian Paris markasının ilk Makyaj Kreatif Direktörü oldu

0
134

Kilian Paris, dünya çapında tanınan ve sektör liderlerine ilham kaynağı olan Sir John ile markanın ilk kreatif makyaj direktörü olması için el sıkıştı. Sir John, Kilian Paris’in gece hayatı ruhunun kalbindeki ‘Don’t Be Shy’ sloganını da benimseyerek markanın makyaj vizyonunu, felsefesini, sanatını ve yenilikçiliğini şekillendirmeye yardımcı olmak için Kurucu Kilian Hennessy ile yakın temasta çalışacak. Eylem Şimşek

Markanın kurucusu Kilian Hennessy bu yeni ortaklık için “Sir John, Kilian Paris’in gerçek bir hayranı ve savunucusudur. Alanındaki inanılmaz uzmanlığı, makyajımıza cesur yeni bir vizyon katmasını sağlayacak. 15 yılı aşkın bir süredir sektörde, müzik ve moda endüstrilerinin ünlüleri ve yıldız sanatçılarıyla çalışan yenilikçi bir makyaj artisti ve bu da onu Kilian Paris için mükemmel bir ortak yapıyor.” dedi.

Önümüzdeki aylarda Sir John, Kilian Paris makyajını bir sonraki seviyeye taşımak için markayla birlikte çalışacak. İş birliği; ikonik Le Rouge parfüm kokulu rujların yenilenmesiyle başlayacak, ardından geceyi sahiplenmek ve partiyi canlandırmak için mükemmel görünümler yaratacak bir makyaj serisi izleyecek.

Sir John’un makyaj sanatı, Ocak 2023’te lanse edilen en son koku lansmanı “Can’t Stop Loving You” ile başlayarak marka reklam kampanyalarında da yer alacak. Kilian Paris makyajının global sesi olarak Sir John perdeyi aralayacak ve insanların dijital içeriklerinin hazırlık aşamalarına, TikTok makyaj eğitim oturumlarına ve Instagram yaşamlarına erişim sağlayacak. Kilian Paris hayranları, herkesin hoş karşılandığı otantik bir yolculukta en yenilikçi makyajın yaratılmasına katkıda bulunmak için eşsiz bir fırsata sahip olacak.