Dior Sonbahar/2021 Erkek Koleksiyonu

0
405

Hiper-renkli, hiper-gerçek. Dior Sonbahar 2021 erkek koleksiyonu için Kim Jones, Maison’un eşsiz mirası ile üst düzey işçiliğini inovatif teknolojiler aracılığıyla yeniden hayata geçiriyor.

Her bir tasarımın kalbinde yer alan felsefe ile, terzilik ruhu ve Kenny Scharf’ın göz alıcı neon paleti yeniden yorumlanıyor. Sürrealizm ve çizgi filmlerden ilhamla pop kültürü ve bilim kurguyu bir araya getiren Amerikalı sanatçı, Dior Erkek Koleksiyonları Kreatif Direktörü ile yaptığı iş birliği için parlak renkleriyle enerji yükselten bir baskı ve işleme serisi tasarladı. Pekin’de defile deneyimini anımsatan bir organizasyonla sunulan bu yeni siluetler aracılığıyla Çin’deki benzersiz işçilik, Maison’un kodlarıyla kurulan diyalogla kutlanıyor.

Yüzyıllar öncesine dayanan tekniklerle fütüristik cesareti birleştiren görünümler, küresel ölçekte zaman ve boşluk algılarımızdaki dönüşümü anlatan çok yönlü bir videoyla sunuluyor.
(Ortaklık, yüksek profilli sanatçılar, fotoğrafçılar ve tasarımcılardan oluşan yaratıcı bir grubu temsil eden global lisanslı kreatif danışmanlık ajansı Artestar iş birliğiyle gerçekleşmiştir.)