Rosece’den %100 doğal kaynaklı, inovatif ürünler

0
123

Cildimize sağlığın sadece doğadan geleceğine inanan doğal cilt bakım ürünleri markası Rosece, %100 doğal kaynaklı, temiz içerikli ürünlerine yenilikler eklemeye devam ediyor. Katı Şampuan Bar ailesini farklı saç tiplerine uygun yeni ürünlerle genişleten Rosece, mini boy DeoBalm Stick çeşitleri, Centella-C Temizleyici Balm ve Fluorite krem ruj/allığı ile doğal kozmetik severlerin dikkatini çekiyor. Eylem Şimşek

Katı Şampuan Bar / Hassas Ciltler ve Çocuklar için
Sülfat içermeyen doğal içerikli Katı Şampuan Bar, yaklaşık ağırlığının 5 katı sıvı şampuana eş değerdir. Atıksız, plastiksiz ve şık ambalajı ile seyahat dostu, saçı ve saç derisini derinlemesine temizler. Cildi rahatsız etmeyen hassas fomülüyle, hassas saç derisinde ve çocuklarda kullanıma uygundur.

Mini Doğal Deodorant / Deo Balm Stick Green / White / Purple
Çok sevilen Deo Balm Stick’leri şimdi mini çanta boyu olarak karşımızda. İçeriğindeki saf uçucu yağların etkisiyle ter kokusunu önlemeye yardımcı olan deodorand sentetik kokular içermeyen formülüyle, teninizi ün boyu ferahlatır, tazeler. İçeriğindeki besleyici ve onarıcı yağlar ile koltuk altı bölgesine aynı zamanda bakım yapar.

Katı Şampuan Bar / Kepekli ve Yağlı Saçlar için
Özel formülasyonu sayesinde kepekli ve yağlı saçların kullanımına uygun. Doğal kaynaklı içerikleri ile yumuşaklık ve parlaklığı arttırmaya, kolay taramaya yardımcı olur. (Çinko PCA, Nano olmayan çinko oksit, Aktif karbon, Bitkisel keratinler, Fermente mineraller, Provitamin B5, Pirinç kepeği, Kakao, Çay ağacı, Palmarosa, Limon, Salisilik asit, E vitamini)

Centella-C Temizleyici Balm
Cildi germeden, kurutmadan makyaj ve diğer kalıntılardan derinlemesine arındırır. Centella (CICA), C vitamini ve doğal yağlardan oluşan formülasyonuyla hassas ciltler ve akneye meyilli ciltler dahil tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Göz çevresi dahil tüm yüzde kullanılabilir. Göz yakmaz ve buğulanma yapmaz.

Fluorite Krem Ruj-Allık B63
Değerli taşlar serisinin ışıltılı ve doğal renkleri hem ruj hem de allık olarak kullanalabilirsiniz. Fluorite, ışıltılı fuşya, koyu pembe simli tonlara sahip. İçeriğindeki doğal yağlar ve E vitamini ile yüz hatlarınızın güzelliğini ortaya çıkarırken aynı zamanda cildinize bakım yapıyor.