Linens’in yeni yıl koleksiyonu Birdie, özel bir davetle tanıtıldı 

0
162

Modern çizgisiyle evlere ışıltı katan Linens’in yeni kış temalı koleksiyonu Birdie, özel bir davetle tanıtıldı. Davetliler, Linens’in yeni koleksiyonu Birdie’nin yanı sıra aksesuar ve sofra grubunda öne çıkan yeni yıl temalı ürünleri de yakından inceleme imkanı buldu.

 ‘Hayat Evde Başlar’ sloganıyla yaratıcı ve özgün tasarımlarla birçok ilke imza atan Linens, yeni yıl ışıltısını evlere taşıyan Birdie koleksiyonunu seçkin misafirlerin katıldığı özel bir davette tanıttı. Terrezza İtalia’da gerçekleşen keyifli davete Zorlu Tekstil Marka Direktörü Çiğdem Solak, Berrin Zorlu, Berrin Yoleri, Aslı Gümüşel, Hande Sezer Pekcan, Zeynep Özyağcılar, Sedef Çalarkan gibi iş, cemiyet ve sanat dünyasından isimler katıldı.

Linens Birdie koleksiyonu kış romantizmini stil sahibi çizgilerle öne çıkarırken koleksiyonda yer alan yeni yıla özgü klasik dokunuşlar da dikkat çekti. Birdie ile yaşam alanlarına yılbaşı enerjisini taşıyan Linens, kırmızı ve beyaz renklerdeki yılbaşı temalı kupalar ve tasarımıyla göz alan mumlukların yanı sıra yeni yıl masa konseptini tamamlayan dekoratif ürünlerini de davetlilerle paylaştı. Yeni yıla erken bir merhaba niteliğindeki özel davet keyifli sunumların yer aldığı brunchın ardından son buldu.