İyilik için teknoloji, herkes için güzellik.

0
199

Güzelliği herkes için erişilebilir kılmak üzere sınırlı el ve kol hareket kabiliyetine sahip kullanıcılar için tasarlanmış dünyanın ilk elde taşınabilir makyaj aplikatörü HAPTA, Lancôme tarafından tanıtıldı.

Lancôme, yeni nesil güzellik teknolojisiyle, kişiselleştirilmiş çözümlerle kadınları güçlendiriyor. Marka, teknolojiyi iyilik için kullanma ve güzelliği erişilebilir kılma misyonunun bir parçası olarak, makyajın herkes için kendi kendini gerçekleştiren bir deneyim haline gelmesini sağlayan yeni bir yardımcı prototip olan HAPTA ile inovasyonun hızını belirlemeye devam ediyor. L’Oréal bilim insanları ve mühendisleri tarafından geliştirilen HAPTA, sınırlı el ve kol hareket kabiliyetine sahip kullanıcılar için evde ruj uygulama olanağı sunan, ultra hassas bir akıllı makyaj aplikatörü olarak karşımıza çıkıyor.

Lancôme’un hareketi dengeleyen ilk makyaj cihazı olan HAPTA, el hareketiyle ilgili zorlukların üstesinden gelmeye yardımcı olmak için her hareketinizde çalışıyor, böylece ruj veya maskara sürmek basitleşiyor. Uyarlanabilir kayışı ve yenilikçi “self-levelling”(kendi kendini hizalama) teknolojisi ile daha hassas uygulama ve daha iyi duyusallık sağlıyor.