Sevgililer Günü’nde kalbiniz Knitss ile atsın

0
203

Çağdaş triko markası Knitss’in kış sezonuna ait koleksiyonunda, Sevgililer Günü’ne özel olarak tercih edilebilecek ve her bakışta sizi anımsatacak pek çok alternatif öne çıkıyor. Eylem Şimşek

Sevgililer Gününe özel hediye seçimlerinizi, kış boyunca günlük yaşam tarzınıza kayak tatili şıklığı katacak Après Ski koleksiyonundan yana yapmanız da mümkün. Knitss’in çağdaş sanattan ilham alarak tasarladığı koleksiyonundan, sevgiliye hediye konusunda yol gösterici parçalar arasından dilediğiniz seçimi yapabilirsiniz.

Çevreye duyarlı; doğal kaynakların korunmasını misyon edinen Knitss, yaşanabilir bir gelecek için; tasarımdan üretime, tüm süreçlerinde, “Sustain the Fashion/Modayı Sürdür” felsefesini benimseyen bir marka. Bugün Knitss koleksiyonlarının % 70’ten fazlası, sürdürülebilir yöntemlerle; ekolojik sertifikalı doğa dostu elyaflardan üretilmekte ve Knitss, 2025 itibarıyla koleksiyonlarının tamamını %100 sürdürülebilir kaynaklardan elde edilen materyallerle hazırlamayı hedefliyor.

 ‘Creative You’ koleksiyonunda; tweed dokular, animalier desenler, klasik kış desenlerinin modern yorumları ve Knitss’in olmazsa olmazı örgü oyunları çağla yeşili, krem, hardal orkide pembesi, koyu kahve ve cobalt mavi gibi renklerle buluşuyor. Extrafine merino, merino-tencel karışımlar, % 100 kaşmir ve kaşmir karışımlar, merino, oversize hırkalar, alternatif kombin seçeneği sunan farklı kesimlerde pantolonlar, triko ceketler, rahatlığın ve şıklığın ön planda olduğu çeşitli formlarda triko üstlerle birleşmiş.