Aykan Clinic, estetik ve fonksiyonel sorunlara kişiye özel, yenilikçi çözümler sunuyor

0
29

Nişantaşı’nın kalbinde mükemmeliyetçi ve güvenilir bir vizyonla 2021 yılından beri hizmet veren Aykan Clinic, Dr. Andaç Aykan ve Dr. Emel Aykan’ın uzmanlığında 20 yıla yaklaşan deneyim ve tecrübeyle danışanlarına en doğru ve en doğal çözümleri sunmaya devam ediyor.

2006 yılından bu yana binlerce hastanın tedavisinde edinilen deneyim ve tecrübeyi bir araya getirerek 2021’de kapılarını açan ykan Clinic, danışanların ihtiyaçlarını sınırlamaksızın bütünsel bir yaklaşımla ele alıyor. Klinikte modern tıbbi teknoloji ve ekipmanlar eşliğinde, danışanların kişisel ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuluyor. Yeni teknolojiler ve uzmanlık alanlarıyla donatılmış bir ekip tarafından hizmet veren merkez, kişi sağlığı ve memnuniyeti odaklı çalışıyor. Uygulanan her işlem danışanın sağlık durumu, beklentileri ve kişisel tercihleri doğrultusunda özenle planlanıyor. Aykan Clinic’te cerrahi ve cerrahi olmayan pek çok uygulama mevcut.

Ameliyatlı estetik prosedürler arasında yüz estetikleri, meme estetiği ve vücut şekillendirme operasyonları öne çıkıyor. Bunlar, göz kapağı estetiği, boyun ve yüz germe, rinoplasti gibi işlemleri içeriyor. Ayrıca, estetik uygulamalar arasında dudak ve burun dolgusu, kırışıklık tedavisi ve cilt gençleştirme gibi yöntemler de bulunuyor. Rekonstrüktif cerrahi alanında da uzmanlaşmış olan Aykan Clinic, estetik ve fonksiyonel problemlerin çözümünde önemli bir rol üstleniyor.

Özellikle meme kanseri sonrası meme rekonstrüksiyonu gibi hassas operasyonlar merkezde özenle gerçekleştiriliyor. Danışanların ihtiyaçlarına uygun çözümler sunabilmek adına her bir prosedür öncesi detaylı bir planlama yapılıyor. Süreç boyunca Vectra XT gibi modern teknolojilerden faydalanılarak danışanlarla titiz bir görüşme gerçekleştiriliyor ve işlem sonrası elde edilecek sonuçlar önceden simüle ediliyor.