Green Mood’dan doğa dostu ürünler

0
186

“Doğaya zarar vermeden etkili temizlik” misyonu ile yola çıkan Green Mood sizleri yepyeni bir temizlik deneyimine davet ediyor. Doğanın gücünden ilham alarak doğal ve güçlü bir yaşam felsefesine adım atacağınız Green Mood ürünleriyle yeni bir temizlik anlayışına sahip olacaksınız. Eylem Şimşek

Doğa dostu ürünlerle Türk pazarına giren Green Mood sadece bir marka değil, geleceğe yönelik yeni bir hareketin de başlangıcı olacak. Tüketimin çok hızlı olduğu günümüzde pek çok şeyin aksine, uzun vadede evlerimizde, hayatımızda olacak temizlik, evcil hayvan ve bebek bakım ürünleriyle siz de bu hareketin bir parçası olacaksınız.

Uzun süren Ar-Ge çalışmaları ve her ürün için özel olarak geliştirilen formüllerle, dünyada çok az markanın sahip olduğu uluslararası geçerliliğe sahip sertifikalarıyla 2023 yılında Türk pazarına giren Green Mood’un ürün gamında; evinizin temizliğinde kullanabileceğiniz banyo, mutfak, çamaşır temizleyicileri, çok amaçlı temizleyici, sıvı el sabunu, yağ çözücü mutfak temizleyici ve yüzey temizleyiciler yer alıyor.

Zararlı kimyasallar kullanmadan, güvenilir içeriklerle ve bitki bazlı üretimiyle doğa dostu, organik bebek & çocuk temizlik ürünleri listesinde ise; gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz doğal hammaddelerle hazırlanmış biberon ve bulaşık temizleyici, çamaşır temizleyici, çamaşır yumuşatıcı, oyuncak ve yüzey temizleyici annelerin kullanımına sunuluyor.

Green Mood ayrıca, çocuklarımız kadar önem verdiğimiz evcil hayvanlarımız için de özel şampuan ve yaşam alanlarında oluşabilecek kötü kokuları giderici ürünüyle doğanın temizliğini evinize getiriyor.