“Sofralar Sergisi – İstanbul Kutlamalar Başkenti” Projesi Raffles İstanbul’da gerçekleşti!

0
229

Karaca ana sponsorluğunda gerçekleşen, “Sofralar Sergisi – İstanbul Kutlamalar Başkenti”, proje ortakları, KM Events Kurucu Ajans Başkanı Meltem Tepeler ve bluechip Creative Events Kurucu Ajans Başkanı Elmas Özler ev sahipliğinde 9-10 Kasım 2022 tarihleri arasında yapıldı.

Uluslararası davet ve düğün endüstrisinin en önemli isimlerinin bir araya geldiği, dünyanın ilk global projesi olan “Sofralar Sergisi-İstanbul Kutlamalar Başkenti”ne dünyanın önde gelen en ünlü 9 davet tasarımcısı katıldı.

“Sofralar Sergisi – İstanbul Kutlamalar Başkenti” projesi açılır açılmaz büyük bir ilgi ile karşılandı. Proje, dünyada ilk kez Raffles İstanbul’da düzenlendi. “Sofralar Sergisi – İstanbul Kutlamalar Başkenti” projesini de katılımcılar dünyanın önde gelen 9 tasarımcısı ile gezme fırsatı buldu.

Sergide yer alan tasarımcılar arasında, en son Jennifer Lopez ve Ben Affleck’in düğün davetini hayata geçiren, düğün endüstrisi denilince akla ilk gelen isimlerden Colin Cowie ve tüm Hollywood davetlerinin organizasyonlarından sorumlu olan, Emmy Ödül Töreni ve Oscar Ödül Töreninin tasarımcısı Edgardo Zamora da bulunuyordu.

Tomas De Bruyne

Hollywood ünlülerinden Kim Kardashian’ın düğününü dekore eden uluslararası davet tasarımcısı Eddie Zaratsian, Avrupa’da eşsiz çiçek tasarımları ile bilinen Belçikalı Tomas De Bruyne, Ortadoğu’da kraliyet düğünleri ve davetlerini düzenleyen Lübnanlı Ghada Blanco, Avustralya’nın en ünlü davet tasarımcılarından Nadia Duran, Asya Kıtası’nın en ünlü düğün ve davet tasarımcısı Gideon Hermosa, Latin Amerika’nın en ünlü davet tasarımcısı Peru’dan Arturo de Noriega  ve Malta asıllı Avrupa cemiyet hayatının düğünlerine hayat veren tasarımcı Sarah Young’un İstanbul sofrası tasarımları ile misafirlere açılı açılmaz eşsiz bir deneyim yaşatıldı.  

Eddie Zaratsian, Arturo De Noriega, Cantekin Temizer, Sarah Young, Meltem Tepeler, Elmas Özler, Nadia Duran, Ghado Blanco, Gideon Hermosa, Tomas De Bruyne, Edgardo Zamora, Colin Cowie

Eşsiz serginin ortaklığını üstlenen proje ortakları, KM Events Kurucu Ajans Başkanı Meltem Tepeler ve bluechip Creative Events Kurucu Ajans Başkanı Elmas Özler de kendi sofra tasarımlarını katılımcıların beğenisine sundu.

Proje ayrıca Sofra tasarımında uzman olan tasarımcılara da önemli bir fırsat sağlıyor. Jürisi dünyanın en ünlü davet tasarımcılarından oluşan ve Türkiye’de ilk kez hayat bulan Sofralar Sergisi Sofra Yarışmasına da büyük ilgi oldu. Yarışmacıların İstanbul temalı tasarladıkları sofra ünlü davet tasarımcıları tarafından seçilerek ilk 2 sofradan biri oldular ve sergide sofraları ile yer alma hakkı kazandılar. Bu davet masası ödüllerini kazanan tasarımcılar da MH Dream Maker’dan Melisa Demirhan Var ve O Luxw Desing, Inc’den Erica Jones ile Valerie Francois oldu.