Güzellik ve Kişisel Bakımın “En İyileri” 9. Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri’nde sahiplerini buldu!

0
136

Geleneksel Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri’nin 9.’su 26 Temmuz Çarşamba akşamı Swissôtel The Bosphorus – Istanbul’da gerçekleşti. İş ve cemiyet hayatından birçok ismin katıldığı gecede kazanan ürünler ve ünlü isimler ödülleriyle buluştu.

Türkiye’de güzellik ve kişisel bakım sektöründe trendlere yön veren ve ilklere imza atan Watsons Türkiye’nin bu yıl 9.’sunu düzenlediği Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri gecesinde yılın en iyi ürünleri ve güzellikleri, başarıları, stilleri ile öne çıkan ünlü isimler ödüllendirildi. Müge Boz ve Mert Fırat’ın sunuculuğunu üstlendiği gecede ikilinin arasında yaşanan, birbirinden eğlenceli diyaloglar davetlilere keyifli anlar yaşattı.

En iyi ürünleri seçmek için 2.5 milyona yakın oy kullanıldı
Güzellik ve kişisel bakım ürünlerinin “en iyi”lerinin belirlendiği törende 25 farklı kategoride 130 aday ürün tüketiciler tarafından oylandı. 2.5 milyon rekor oylama ile belirlenen ve kategorilerinde en çok oy alan ürünler yılın en iyi ürünü olmaya hak kazandı.

Watsons’ın renkli dünyasını yansıtan büyüleyici gecede davetliler saksafon eşliğindeki dans gösterisiyle karşılandı. Gece, birbirinden renkli dans şovlarına ve son dönemin parlayan yıldızı Nova Norda’nın ışıltılı sahne performansı gibi birçok unutulmaz ana ev sahipliği yaptı. “Bi’ Tek Ben Anlarım” şarkısıyla 2022 yılında büyük bir çıkış yapan KÖFN grubu da en sevilen şarkılarıyla davetlilere unutulmaz anlar yaşattı. Ödül gecesinde; bu sene sanat hayatının 50’nci yılını kutlayan Nükhet Duru, “Sonsuz Başarı” ödülünün takdim edilmesinin ardından etkileyici bir sahne performansına imza attı.