Côté Bistro: Akdeniz Stili

0
512

Akmerkez’de Uptown içerisinde yer alan yepyeni bir mekanla tanışmaya ne dersiniz? Keyifli buluşmaların adresi olacak Côté Bistro, her biri özenle hazırlanan Akdeniz mutfağının en özel spesiyallerini sizlerin beğenisine sunuyor. Eylem Şimşek

Yeme içme sektöründeki uzmanlığı ve lezzetli yemeklerinin yanı sıra dekorasyonu ile de kaliteyi yansıtan mekan haftanın yedi günü 10.00-22.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Şık bir dekorasyona sahip kapalı bölümünün yanı sıra açık havanın tadını çıkarmak isteyen misafirlerine de geniş terasında ferah bir konfor alanı sunuyor.

Dostlarla yenilen uzun yemekler ve eğlenceli kutlamalar, alışveriş arası ya da iş çıkışı molası için tercih edebileceğiniz Côté Bistro, hayatın keyif alanında konumlanmış durumda.

Burrata, Levrek Coqette, Avokadolu Somon Gravlax gibi taze başlangıçların yer aldığı Côté Bistro’nun menüsünde Füme Etli Ispanak Salata ve Izgara Somon Salata gibi hafif lezzetler iştah açıyor.

Gün boyu taş fırından el yapımı enfes çıtır hamur pizzalar çıkıyor. Akdeniz mutfağının olmazsa olmazı taze ve leziz deniz mahsulleri ve et çeşitleri de keyifli buluşmalarınıza lezzet katacak ana yemek seçenekleri arasında yer alıyor. Misafirlerine hayatın içinde, sanatla iç içe sunumlar hazırlayan Côté Bistro, ressam Genco Gülan’nın “Picasso’dan Sonra” sergisine yer vermekte. İlerleyen günlerde uluslararası sanatçılarla da işbirlikleri gerçekleştirilecek.

Côté Bistro: AKMERKEZ Nispetiye Cad. No:56, 34340 Beşiktaş/İstanbul