Bu yıl 8. kez düzenlenecek olan ”YBY Woods Çocuk Şenliği” 22-23 Nisan’da YBY Woods’ta

0
323

Kültür, sanat ve eğlence alanında yarattığı ve sunduğu deneyimlerle şehir yaşam kültürünün zenginleşmesine odaklanan YBY Woods, 22-23 Nisan tarihlerinde çocukların Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı açık havada onlarca etkinlikle kutluyor. Tiyatrodan spora, konserden sanata çocukları birbirinden eğlenceli aktivitelerin beklediği YBY Woods Çocuk Şenliği için biletlere Biletix ve biletinial platfomlarından ulaşılabiliyor.

Kemerburgaz Kent Ormanı’nda gökyüzünün altında, ormanın içinde, konserden festivale, tiyatrodan spora birçok kültür, sanat ve eğlence deneyimlerinin yaratıcısı YBY Woods, 22-23 Nisan tarihlerinde çocuklar için şenlik düzenliyor. YBY Woods’un Çocuk Şenliği için biletler Biletix ve biletinial da satışa sunuluyor.

8. YBY Woods Çocuk Şenliği ile Aileler de Unutulmuyor
Yaşadıkları deneyimlerin insanları, insanların da içinde bulundukları toplulukları pozitif biçimde dönüştürdüğüne inanan YBY Woods, her yaştan çocuklar ve aileleriyle buluşmaya hazırlanıyor. 22-23 Nisan tarihlerinde 10.30-18.30 saatleri arasında çocuklar sahnelerde, futbol sahasında, sinema çadırında, ağaç alanda eğlenirken yetişkinler de marangoz ya da takı atölyesinde hoş zaman geçiriyor, aile oyunları etkinliklerinde çocuklarıyla birlikte eğlenebiliyor. Sevilen oyuncu Derya Baykal da atölyeleriyle takılar tasarlıyor, çoraplardan kuklalar yapıyor, kabuklu yer fıstığından figürler oluşturuyor.

YBY Woods ve Gülmek İyileştirir Derneği El Ele
YBY Woods, Gülmek İyileştirir Derneği ile olan uzun soluklu iş birliğini güçlendirmeye devam ediyor. Çocuk şenliğinde YBY Woods alanlarında çalışmalarını sürdüren Gülmek İyileştirir Derneği, aktiviteleriyle çocuklara ulaşırken, elde ettiği gelirleri afetten etkilenen yerleşkelerdeki çalışmalarına yönlendiriyor; başka çocuklar için değere dönüştürüyor.

22-23 Nisan tarihleri için hazırlanan birbirinden keyifli etkinlik ve atölyeleriyle YBY Woods Çocuk Şenliği’ne katılmak için biletlere buradan ulaşabilirsiniz. Detaylı etkinlik takvimine ise https://www.instagram.com/p/Cqxq1EoIvJN/_ulaşabilirsiniz.