Sensodyne ile hassasiyete meydan okuyun

0
156

Ünlü isimler, Burcu Esmersoy ve Şef Yağız İzgül ev sahipliğinde bir araya gelerek diş hassasiyetine karşı korumada uzman diş macunu Sensodyne Onarım & Koruma için hazırlanan “Hassasiyet mi, Cesaret mi?” oyununu oynadı.

Davetin açılış konuşmasını Haleon Pazarlama Direktörü Gülden Duykan Kankotan yaptı. Kankotan, Türkiye’de her üç kişiden ikisinin diş hassasiyeti sorunu yaşadığını belirterek, ağız bakım kategorisinde lider marka olan Sensodyne’nin ağız bakımı konusunda tüketiciyi bilinçlendirirken aynı zamanda çözüm üretmeye devam ettiğini vurguladı. Klinik olarak kanıtlanmış ve patentli bir teknoloji olan Novamin formülü sayesinde Sensodyne diş macunları hassasiyete neden olan boşluklara nüfuz ederek hassasiyete karşı uzun süreli koruma sağlıyor.

Burcu Esmersoy, Gülten Duykan Kankotan

Açılış konuşmalarından sonra davetliler, Burcu Esmersoy’un bilgilendirmesi ile birlikte, Şef Yağız İzgül’ün hazırladığı, birbirinden farklı ve şaşırtıcı içeriklere sahip yiyecek ve içeceklerle birlikte ‘’Hassasiyet mi, Cesaret mi?’’ çarkı oyununa geçti.

“Hassasiyet mi, Cesaret mi?” yazılı çarkı sırayla çeviren davetliler çıkan sonuca göre Yağız Şef tarafından sıcak/soğuk ve tatlı/ekşi gibi farklı içeriklere sahip, diş hassasiyetini tetikleyecek yiyecek ve içecekleri deneyimledi ve konukların tepkileriyle eğlenceli sahneler yaşandı.