Boyner Now ile online alışveriş yeniden şekilleniyor!

0
278

Boyner, online alışverişte ezberleri bozacak Boyner Now uygulamasını hayata geçirdi. Boyner uygulaması içinde yer alan Boyner Now hizmeti ile 600’ü aşkın marka, yüzbinlerce ürün yelpazesi sadece 90 dakikada müşterilere teslim edilirken tüm detayları onların beklentilerine göre tasarlanmış bir online alışveriş deneyimi sunuluyor.

Boyner Now, sipariş anında ödeme yapılmaması, beden ve renk alternatifleri ile sipariş verilebilmesi, ürünleri evinin konforunda deneme olanağı gibi özellikleriyle online alışverişe yepyeni bir boyut getiriyor. Dijitalleşme alanında son dönemlerde yaptığı atılımlarla dikkat çeken Boyner, uygulamaya geçirdiği yeni hizmeti Boyner Now ile perakende sektörüne yeni bir boyut kazandırıyor.

Boyner Now uygulamasıyla online alışveriş deneyiminde yeni bir çığır açtıklarını belirten Boyner Grup Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Cem Boyner, “İşimizin kalbine her zaman müşteri mutluluğunu koyuyoruz. Yenilik, inovasyon ve icat çıkarmak kültürümüzde var. Her zaman yeniliklere imza atarak sürekli kendimizle yarış halindeyiz. Online alışveriş deneyiminde çığır açacak Boyner Now da bu arayışın bir sonucu olarak ortaya çıktı” dedi.

Boyner mobil uygulamasını içinde yer alan Boyner Now sekmesinden giriş yapan kullanıcılar, seçtikleri ürünleri alternatif beden ya da renkleriyle hiçbir ücret ödemeden sipariş ediyor, 90 dakika gibi kısa bir sürede ürünleri kapısında teslim alıyor ve ürünleri denedikten sonra iade ya da değişim işlemlerini yine rahatça Boyner mağazalarından veya randevulu iade ile kapılarından yapabiliyor.