Pop Art etkisinde enerjisi yüksek tasarımlar.

0
577

Geçtiğimiz yaz sezonunda yoğun ilgi gören Şeyma Subaşı X Atasay Kapsül Koleksiyonu şimdi de ikinci kez ve yepyeni tasarımlarla karşımızda! Uluslararası moda arenasında fenomen kimliği ile tanınan Şeyma Subaşı’nın pozitif enerji dolu, maceracı ve renkli ruhunu yine Atasay iş birliği ile birbirinden iddialı tasarımlara dönüştürdüğüne şahit oluyoruz.

”İlk koleksiyonda yazın enerjisi üzerine kurulu konsept ve modellerin yerini bu defa son yıllarda moda dünyasını kasıp kavuran Pop Art öğeleri alıyor”

Şeyma Subaşı ve Atasay’ın tasarım ekibinin birlikte ortaya çıkardığı koleksiyonda pop art akımının ikonik sembollerinden dudak, göz, yıldız ve şimşek, sağlıklı beslenmeye gönderme yapan ananas ve avokado gibi birçok sembol, renkli taşlar ve altınla buluşuyor. Taşlı şimşekli gözlerden oluşan kolyeler nazarlığa modern bir dokunuş getirirken her zaman doğallığı ile ön planda olan ve pozitif düşüncenin önemini savunan Subaşı’nın “you go girl”, “happy life”, “girl power” ve daha birçok mesaj veren sloganları da koleksiyonda önemli yer tutuyor. Yeni kapsül koleksiyona baktığımızda Subaşı’nın pozitif enerjili ve renkli ruh hali ile yaşam biçimini tasarımlara yansıdığını görüyoruz. Atasay ile birlikte hazırladıkları bu kapsül koleksiyonun her parçasında pozitif enerji ön planda.