Kadın moda aksesuarları markası, Parfois ilk konsept mağazasını İstanbul’da açtı.

0
244

Özgün tasarımları ve ürün çeşitliliği ile kadınların yoğun ilgi gösterdiği ve tercih ettiği Portekiz asıllı aksesuar markası Parfois, ilk mağazasını Türkiye’nin en büyük alışveriş, eğlence ve yaşam merkezi Mall of Istanbul’da açtı.

Parfois, farklı bir perakende deneyimi sunduğu Mall of Istanbul konsept mağazasını ziyaret edecek müşterilerine ilerleyen günlerde değişik sürprizler de hazırladı.

Çanta, cüzdan, takı, giyim, ayakkabı, saat, gözlük ve çeşitli aksesuarlar dahil olmak üzere farklı kategorilerden ürünlerin yer aldığı Mall of İstanbul Parfois mağazasında, Sonbahar/Kış 2022 koleksiyonu dahil olmak üzere markanın tüm yenilikleri sunuluyor. Koleksiyonda, rahat ve gündelik ürünlerden gece yaşamına kadar yaşamın her alanında kullanabileceğiniz en son moda trendlerine sahip ürünler yer alıyor.

Markanın büyüyen giyim kategorisi dahil olmak üzere farklı koleksiyonlarını öne çıkaran Parfois mağazasının, minimalist bir mimari yaklaşım ile tasarlandığı görülüyor. Parfois Mall of Istanbul mağazasında, beyaz doku ve renkler ile doğal meşe ağacı kullanılarak yaratılmış olan mağaza içi dekorasyonu ile brüt beton görünümlü duvar konsepti gibi farklı tasarım ve malzemelerin belli bir uyum içinde kullanıldığı görülmektedir. Mağaza içinde yer alan iç mekan bitkileri hem sürdürülebilirliği, hem de ziyaretçilerine rahat ve huzurlu bir alışveriş deneyimi sunmayı hedefliyor.