Burcu Esmersoy X Hermossa

0
166

Burcu Esmersoy x Hermossa 2023-24 koleksiyonu Olea & The Bar’da düzenlenen özel bir davetle tanıtıldı. Brandeyes CEO’su Hande Doğantekin Kın, Burcu Esmersoy ve Pelin Kaya’nın ev sahipliğinde gerçekleştirilen davette, Burcu Esmersoy x Hermossa 2023 – 2024 koleksiyonuna ait tüm tasarımlar çarpıcı bir şekilde sergilendi. Bu koleksiyonda optik çerçevelerin de yer alması, önceki koleksiyondan farklılık oluşturdu.

Davetin açılış konuşmasını yapan Brandeyes CEO’su Hande Doğantekin Kın, “Hermossa’nın kreatif ve dinamik ekibi ile birlikte Burcu Esmersoy’un benzersiz tarzını bir araya getirdiğimiz Burcu Esmersoy x Hermossa koleksiyonunun 2023 – 2024 sezonunda birçok stil ikonuna eşlik etmesini diliyoruz” dedi.

Pelin Kaya, Burcu Esmersoy, Hande Doğantekin Kın, Esra Türker

Koray Tekmen liderliğinde tasarlanan Burcu Esmersoy x Hermossa koleksiyonu, Burcu Esmersoy’un yaşam tarzından ilham alınarak hayata geçirilen modelleri sergiliyor. Bu koleksiyon, spor antrenmanlarından, seyahatlerinden ve yoğun iş temposundan ilham alarak yaşamın her anına uyum sağlayacak şekilde tasarlandı. Koleksiyonda, 70’lerin büyük çerçeveli kemik gözlüklerinden ilham alınan parçalar kadar 80’lerin daha minimal ve geometrik formları da bulunuyor.