Sebamed Sun Care ile güneşe karşı güçlü koruma

0
182

Baharın gelişiyle güneş de kendini daha fazla göstermeye başlıyor. Her ne kadar güneş, ışığıyla enerjimizi yükseltse de kendimizi ve cildimizi koruma altına almamız gerekiyor. Sebamed Sun Care, UVA + UVB filtresi ve E Vitaminli formülüyle güneşin zararlı ışınlarına karşı size üç etkili koruma sağlıyor.

Yaz denilince ilk akla gelen özellik istisnasız güneş oluyor. Yaz aylarının simgesi haline gelen güneş; kumsalda yürüyüş ve spor yapma, güneşlenme gibi aktiviteleri de beraberinde getiriyor. Gün içerisinde güneş ışığının verdiği enerjiyle yapmaktan keyif aldığımız bu aktiviteler her ne kadar zararsız gibi görünse de cildimize oldukça zarar veriyor. Sebamed Sun Care Çok Yönlü Koruyucu Güneş Kremi güneşin cildiniz üzerindeki zararlı etkisini en aza indirgiyor.

Yalnızca güneş ışınlarının zararlı ışınlarından korumakla kalmayıp formülünde bulunan inülin ve lesitin ile yoğun nemlendirme yaparak yaşlanma belirtilerine karşı da bakım yapıyor. Dermatolojik olarak test edilen Sebamed Sun Care, normal cilt tipleriyle birlikte güneş hassasiyeti olan, yağlı ve akneye eğilimli ciltler için de uygunluğuyla dikkat çekiyor.