”NARS Studio 54 Holiday”

0
510

Yılbaşı partisinde, Nars make up artistlerinin profesyonel dokunuşlarıyla ve Studio 54 Koleksiyonu’nun baştan çıkarıcı cesur renkleri ile ışıldamaya ne dersiniz?

NARS’ın, ünlü gece kulübü Studio 54’ün ışıltılı sahnesinden esinlenerek tasarladığı “Nars Studio 54 Holiday” koleksiyonuyla yılbaşı gecesine hazırlanın. Nars make up artistlerinin profesyonel dokunuşlarıyla heyecan verici yılbaşı stilinizi tamamlayın. Hem Nars mağazalarından kolaylıkla randevu alarak yaptıracağınız yeni yıl makyajıyla gecenin yıldızı siz olun hem de sevdiklerinize ve kendinize hediye edebileceğiniz birbirinden ışıltılı Studio 54 ürünlerini keşfedin. New York’un göz kamaştırıcı eğlencesiyle bütünleşen Studio 54’ün ilhamıyla tasarlanan “Nars Studio 54 Holiday” koleksiyonu; kışkırtıcı rujlar, göz kamaştırıcı paletler ve büyüleyici setlerden oluşuyor.

NARS şimdi de Akmerkez’de…
Kadınların iddialı ve güçlü taraflarının yansıması olan NARS, sıradışı koleksiyonları ve tecrübeli make up artistleri ile benzersiz hizmetini yeni açılan Akmerkez mağazasında da sunuyor.

NARS makyaj artistleri tarafından yapılan Make Up Uygulamaları
Nars Ekspres Makyaj Servisi (180 TL)
Nars Makyaj Artisti tarafından yüzünüzün bir bölgesine yapılan hızlı makyaj uygulaması. Uygulama süresi maksimum 30 dakika.

Makyaj Uygulaması
60 dakika süresince tam makyaj uygulaması.

Tam Makyaj Uygulama Dersi
60 dakika süresince NARS imza teknikleri ile kapsamlı kişiye özel verilecek makyaj dersi.

Gelin Makyajı Uygulaması
90 dakika süresince gelin makyajına dair en önemli adımlar ve teknikler ile yapılan gelin makyajı uygulaması. Düğün günü öncesinde bir prova uygulaması dahil.

Takma Kirpik Uygulaması
Nars markası takma kirpik aldığınızda bu servis ücretsiz olarak verilmekte.

Nars Make Up Hizmeti Veren Mağazalar
NARS Akmerkez, NARS City’s, NARS İstinye Park, NARS Bağdat Caddesi, NARS Kanyon, NARS Emaar, NARS Next Level, NARS Mavibahçe