KIKO MILANO’dan özgür bir yaz koleksiyonu: “The Little Mermaid”

0
121

KIKO MILANO, Disney’in efsanevi karakteri Küçük Deniz Kızı’ndan esinlenen cesur ve özgür yeni yaz koleksiyonu “The Little Mermaid” ile karşımızda! Eylem Şimşek

Kiko Milano ve Disney, bu yaz canlı aksiyon filmi türünde yeniden hayata geçen ölümsüz Küçük Deniz Kızı filmi için güçlerini birleştiriyor. İtalyan makyaj markası olan KIKO MILANO’nun Küçük Deniz Kızı filmi için oluşturduğu “limited edition” koleksiyon The Little Mermaid, aynı filmin kahramanı küçük deniz kızı Ariel gibi; özgürlük, öz güven ve güçten ilham alıyor. Okyanusun derinliklerini keşfetmeye çağıran macera dolu koleksiyon, uzun süre kalıcı, suya dayanıklı, nemlendirici özelliği bulunan ürünlerden oluşan bir hazine sunuyor.

Koleksiyonunun hazineyi andıran ambalajları ise, incilerden ilham alan kaplamalar ve midye kabuklarından esinlenilen şık ve baştan çıkarıcı tasarımları ile göze çarpıyor. Yeni koleksiyonun tonları da, denizin öne çıkan renklerinden ilham alıyor. Deniz mavisi tonlar sudan gelen güzelliği vurgularken; altın sarısı kum tonları da sahilin izlerini taşıyor. Masal kahramanı güzel deniz kızına yaraşır pembe, turuncu ve yeşil gibi zengin mücevher renklerinin de yer aldığı bu çok özel koleksiyon KIKO MILANO mağazaları ve www.kikomilano.com.tr’de satışa sunuluyor.