KAIBEAUTY NATURAL ile Anneler Günü’ne özel hediye

0
270

Annelerimizin bu özel gününde onlara verebileceğimiz en güzel hediye kendilerini ‘‘iyi hissetmeleri’’ olmalı diye düşündük ve gücünü zeytinyağı başta olmak üzere yerel üretim aromaterapik bitkilerin şifasından alan %100 doğal ve vegan içeriklerle formülize edilmiş KAIBEAUTY NATURAL olarak en değerlilerimiz için El Bakım Seti oluşturduk. Hediye vermeyi bir sanat olarak gören KAIBEAUTY NATURAL’ın birbirinden güzel ürünlerle taçlandırdığı El Bakım Seti annelerimizin yeni favorisi olacak.

Bizleri dış dünyadan koruyup kollayarak büyüten annelerimizin zamanla doğal olarak aşınan ellerine KAI Beauty’nin vazgeçilmez El Bakım Seti ile bakım yapıyoruz. Bu seride yer alan yoğun nemlendiricili kolonya, el bakımı ve scrub ile değerli eller yaş almaya karşı adeta kalkan oluştururken tekrar pamuk gibi yumuşacık olacak. El bakımı için özel oluşturulmuş bu serinin kahramanlarını yakından tanıyalım:

BODY SCRUB – El ve Vücut Ovması
İçeriğindeki zengin mineralli doğal tuz taneleri etkili ve mis kokulu doğal yağlarla bir araya gelerek cildi ölü deriden arındırmaya yardımcı oluyor. Özellikle nemsiz kalan dirsek, topuk ve diz gibi bölgelerde ekstra yumuşaklık sağlarken formülünde yer alan doğal yağlarla cildi besliyor. Aynı zamanda lavanta, portakal, gül ağacı gibi uçucu yağlar ile de cildinizde büyüleyici bir koku bırakıyor.


Doğal Kolonya:
Etil alkol ve doğal yağlardan oluşan formülasyonuyla cildi kurutmadan ve germeden yepyeni bir kolonya deneyimi yaşatıyor. Sadece tarımsal kökenli alkol ve bitkisel içeriklerle üretilen doğal kolonya geleneksel kolonyalardan farklı olarak, içerdiği değerli uçucu yağlarla elleri korurken, nemlendirip bakımını yapıyor. Doğal içerikli etkin bakımının yanı sıra Akdeniz esintisini anımsatan narenciyeler, lavanta ve vanilya kokularıyla ferahlık sağlıyor. Adeta bağımlılık yaratan esansıyla ise yeni favori koku olmaya aday…


HAND BALM – Yoğun Nemlendirici El Balmı:
Elleri sürekli üzerimizde olan annelerimizin günlük olarak su, kolonya ve dezenfektan kullanımına bağlı olarak çevresel faktörler nedeniyle kuruyup yıpranan ellerini nemlendirip beslemek üzere formüle edilen KAIBEAUTY Yoğun Nemlendirici El Balmı, kuru ve çatlamış ciltleri rahatlatırken nem kaybını azaltarak cildin onarımına destek sağlıyor. Her ihtiyaç duyulduğunda kullanılabilecek özellikte olan bu sihirli balm içeriğindeki lavanta, nane, vanilya, biberiye, ıtır, gül ağacı ve çay ağacı uçucu yağlarının sinerjik etkisiyle elleri yumuşacık yaparken mis kokusuyla da büyüleyici bir etki bırakıyor.