Editörün seçimi: Zamansız Parfümler

0
598
Editör: Eylem Şimşek

Zamansız Parfümler

Hem yaz hem de kış mevsiminde kullanabileceğiniz minimalist şişe tasarımlarına sahip farklı notalardan oluşan en iyi niş parfümler…

Fotoğraflar: Derya Yılmaz

 

Terre de Lumière L’Eau / L’Occitane: Üst notalarında Pembe Biber, Yaban Mersini ve Bergamut orta notasında cömert şakayık taç yapraklarını içeren Terre de Lumiére L’eau Provence’da gün doğumunun ilk anlarından esinlenilerek tasarlanmış. Fiyatı, 514 TL.

Tiffany & Co.: Tiffany & Co., Givaudan’ın dünyaca ünlü usta parfümörü Daniela Andrier tarafından oluşturulan cesur bir koku. Işıltılı çiçeksi misk, geleneksel özel tasarım parfümerinin en değerli malzemeleriyle elde edilen çağdaş bir tercih. Üst Notalar:Yeşil mandalina Orta Notalar: İris Çiçekleri Alt Notalar: Misk ve paçuli Fiyatı, 718 TL.

Solo Loewe Ella: Taze, çiçeksi ve meyveli notaların bir araya gelmesiyle oluşan, Loewe’s Solo Ella’nın portakal çiçeği, sedir ağacı, amber ve yeşil çay ile buluşması feminen bir koku veriyor. Günlük kullanım için mükemmel bir tercih. Fiyatı, 578 TL.

By Kilian Kissing Burns: Duyguları yoğunlaştıran, vanilya, şeker ve aromatik kokusu ile kışkırtıcı bir etkiye sahip. Fiyatı, 714 TL.

Bottega Veneta: Bottega Veneta Eau de Velours, sofistikeliğin ve rahatlığın yoğun bir anıdır. Şişesi, kokunun sofistikeliğini ve zenginliğini yansıtıyor. Şehvetli, şık ve sofistike… Koku Ailesi: Odunsu Floral Koku Üst Nota: Gül Kalp Nota: Süsen Yağı Alt Nota: Deri Akoru. Fiyatı, 908 TL.