DESA yaz koleksiyonuyla #BenimDESAm’ı keşfetmeye çağırıyor

0
186

Giydiklerimiz tarzımızı; tarzımız ise bizi yansıtıyor. Tarzıyla dikkat çeken sosyal medyanın sevilen ve takip edilen isimlerinin #BenimDESAm diyerek seçtiği yaz koleksiyonunun tanıtımı DESA Yönetim Kurulu Üyesi Burçak Çelet ev sahipliğinde, DESA’nın Abdi İpekçi mağazasında gerçekleştirildi.

Renkli DESA dünyasını #BenimDESAm konseptiyle keşfe çıkaran davette Aslı Gürer, Betigül Tugaç Kocakanat, Cansu Efe, Ecem Bayar, Ezgi Kasapoğlu, Melek İçmeli, Melis Dilmener DESA’nın yeni koleksiyonunu tanıttı. Canlı ve cüretkâr renklerin DESA kalitesiyle buluştuğu yaz koleksiyonu için sevilen bu isimlerle ayrıca moda çekimi de gerçekleştirildi. Kendisini en iyi yansıtacak ürünleri seçen isimler, birbirinden uyumlu ve ilham verici kombinlerle objektiflerin karşısına geçti.

Derinin gücünü renklerin enerjisiyle birleştiren DESA, herkesi dilediği gibi rahat, özgür veya ışıltılı olmaya; kısacası kendini anlatan parçaları bulmaya çağırıyor. Sen de farklı günlerde, farklı zamanlarda ama her birinde #BenimDESAm’la kendini tanımla.