Yeni: the POREfessional’dan PORE Care Bakım Serisi

0
180

Benefit, gözenekleri önemsiyor ve 2010 yılından beri durmaksızın bunun için çalışıyor. Sosyal medya filtreleri aklımızı çelerken, aynaya baktığımızda daha fazla pürüzsüzlük istiyoruz. Bu yüzden daha sağlıklı, temiz görünen gözenekler için çalışmalarını sürdüren marka, the POREfessional’ın gözenekler üzerindeki etkisini ileri boyuta taşıyarak gözenekleri temizlemek, arındırmak ve daha küçük gözenek görünümü için 6 yeni ürününü sizlerle buluşturuyor. Eylem Şimşek

The POREfessional Get Unblocked – Makyaj ve Gözenek Temizleme Yağı
Hafif, ipeksi pürüzsüzlükteki temizleme yağı gün içerisinde oluşan kiri ve makyajı kolaylıkla çıkarmaya yardımcıdır. Yağ formundan süt formunda emülsiyona dönüşen hafif yapılı ve besleyici formül, gözeneklere biriken kalıntıları nazikçe söker ve tıkanıklıkları gidermeye destek olur. Cildin daha bakımlı hissetmesini sağlar.

The POREfessional Deep Retreat – Gözenekleri Arındırmak İçin Kil Maskesi
Derin temizlik ve anında arınmış gözenekler için fazla yağı absorbe eder ve kirliliği kaldırıp alır. Uygulama esnasında maske üzerinde nokta nokta görüntüsü ile etkisini görerek çalıştığını anlarsınız. Kendinizi (ve gözeneklerinizi) bu gözenek temizleyen, çok rahat kil maskesiyle geri çekin. Yağın gözeneklerden çekildiğini görmek için maske kururken görünen noktaları tespit edin, ardından gözle görülür şekilde arınmış, tıkanmamış gözenekleri ve matlaşmış, sağlıklı görünen cildi ortaya çıkarmak için durulayın.

The POREfessional Tight ’n Toned – Pore-Refining AHA + PHA – Köpük Tonik
Tighten’n Toned formülünde bulunan alfa hidroksi asitler (AHAs) ve poli hidroksi asitler (PHAs) ile dengelenerek cildi nazikçe arındırır. Bu sayede gözenek görünümünü küçültmeyi, daha dengeli ve pürüzsüz bir cilt görünümünü destekler. Ultra hafif ve kolay emilen yapısı sayesinde ekstra pamuğa gerek olmadan kullanılır.

The POREfessional Good Cleanup – Gözenek Arındırmak İçin Köpük Cilt Temizleyici
Gözenekleri gözle görülür bir şekilde minimize etmek ve cildi tazelemek için büyük köpük baloncuklar tüm kirliliği yıkayıp temizler. Gözeneklerin sıkı ve temiz görünmesine yardımcı olur. Kapsamlı bir temizlik için Get Unblocked Cleansing Oil ile harika bir ikili.

The POREfessional Smooth Sip – Ultra Hafif Nemlendirici
Hafif yapılı jel-krem formül gözenekli cilt için ideal nem desteğini sağlar. Kullanım sonrası ciltte yağlı veya kaygan his yaratmaz. Gözenekler ve cilt dokusu gözle görülür şekilde daha pürüzsüz görünür.

The POREfessional Speedy Smooth – Gözenek ve Cilt Maskesi
Anında, arınmış ve pürüzsüz gözenekler için kendinize 5 dakika zaman tanıyın ve bu harika maske ile güzellik rutininizin tadını çıkarın. Fazla yağdan, kir ve kalıntılardan arınmış bir cilt görünümü için anında derin temizlik sunar. Cildin kısa sürede daha pürüzsüz ve arınmış görünmesini destekler.

THE ALL-IN-ONE MASK WAND Maske Uygulama ve Temizleme Aplikatörü
Spatula uçla maskeyi cildinize uygulayın. Maskeyi temizleme zamanı geldiginde, dokulu uç kısmını ıslatarak, cildinizden maskeyi nazikçe ve kolaylıkla arındırın.