Ariana Grande imzalı ”r.e.m beauty” Türkiye’de yalnızca Sephora online mağazasında!

0
186

Milyonların takip ettiği Grammy ödüllü dünyaca ünlü şarkıcı Ariana Grande imzalı makyaj markası r.e.m. beauty artık Türkiye’de de kozmetik tutkunlarıyla buluşuyor. Eylem Şimşek

Grammy ödüllü Ariana Grande’nin yaratıcısı ve kurucusu olduğu, yüksek performanslı ve cilt bakımına duyarlı içerikleriyle zenginleştirilmiş makyaj markası r.e.m. beauty, Türkiye’de sephora.com.tr’de yerini alıyor. Ariana Grande’nin r.e.m beauty markası, çok amaçlı ve doğal içerikli geniş ürün yelpazesi ile Şubat ayından itibaren sephora.com.tr’de kozmetik tutkunlarıyla buluşuyor. Grande’nin makyaj markası r.e.m. beauty, kirpikleri uzatan ödüllü maskara, ten makyajına heyecan katan allıklar ve çarpıcı rujlardan oluşan muhteşem bir ürün yelpazesi sunuyor. Zengin formüllerin eşsiz dokularla buluştuğu makyaj markasında; kirpiklere uzun görünüm etkisi veren ödüllü flourishing lengthening mascara, hem yanaklar hem de dudakta kullanılabilen eclipse blush & lip stick’in yanı sıra lansmandan bu yana defalarca tükenen nemlendirici etkili essential drip lip oil, lustrous liquid eyeshadow ve cooling blurring undereye balm gibi TikTok’ta viral olan favori ürünler de yer alıyor.

Kendini ifade etme, 1960’lar nostaljisi ve klasik güzelliğe dayalı yaklaşımı ile r.e.m. beauty, mükemmel bir göz makyajı, ışıltılı cilt ve dudaklar ile o an nasıl hissettiğiniz ve istediğiniz görünüme bağlı olarak sizi günlük hayattan alıp bu dünyanın dışına çıkarıyor.