Koza Home ile banyo ve yatak odalarında konfor

0
194

Koza Home, evde olmanın mutluluğunu Akdeniz ve İskandinav stilinden ilham alan tasarımlarıyla dekorasyon tutkunlarına yaşatıyor. Özenle tasarlanan yaşam alanlarına küçük dokunuşlarla büyük değişimler sunan Koza Home, nevresim ve havlu koleksiyonlarıyla yatak odası ve banyolara sade bir şıklık katıyor.

Koza Home, evde olmanın mutluluğu mottosunu yaşam alanlarında deneyimletmek fikrinden yola çıkarak koleksiyonlarını hazırlıyor. İnsanın en çok ihtiyacı olan uyku anında, pamuk içerikli nevresim takımları, aynı zamanda sağlığı da göz önünde bulundurarak üretiliyor. Sade ve etnik desenlerde çift ve tek kişilik nevresim takımları, aynı zamanda koleksiyonda yer alan çarşaf, battaniye, yastık kılıfı ve pike setleriyle de kombinlenebiliyor. Yeşil, mavi, krem, sarı, vizon ve gri tonlarından oluşan ve 6 renk seçeneği sunan el havluları, hem ekstra yumuşak hem de yüksek su emici özelliğe sahip.

Banyo ve baş havlusundan oluşan ikili setler ise; yine el havluları ile uyumlu tonlarda ve aynı emici özelliğe sahip. Akdeniz kültürel zenginliğini ve İskandinav sadeliğini yaşam alanlarına taşıyan Koza Home, transparan ve iyi üretim süreçleriyle teknoloji ve tasarımın gücünü bir araya getiriyor.